Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Paragon

yazuach

Öne çıkan mesajlar

trathias said:

bu deck buildingi ve açtığımız kartların ne olduğunu bilale anlatır gibi anlatan bi yer var mıdır ?

Sımdı soyle her heronun kendıne ozel card typları var. Heronun resmıne geldıgı zaman cıkıyor ustunde. Mesela fury,corruption,growth gibi bı hero fury+corruption ise grownt cardlarını kullanamıyorsun o hero uzerınde. Onun dısında universal her heronun kullanabılecegı cardlar var. Upgrade olayı ıse soyle ana kartın uzerınde yazan ozellıkler upgrade edılebılıyor(equipment cardların yanı) yanı ana kartın damage+crit veriyorsa bu karta upgrade ıle sadece damage ve crit ekleyebılırsın hp ekleyemessın gıbı.Onun dısında hero buıldı soruyorsan orası bıraz sana kalmıs ben adc oynuyorsan crıt+damage kasıyorum ama attack speed +damage kasanlarda var mesela.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Başından kalkamıyorum oyunun. Bugün yapımcılardan master founder pack istedim onu da gönderdiler. Skinler falan harika. Hero azlığı tek eksisi şu an. Bi de başta kartlar çok sıkıntı. Millette deli deli kartlar var. Sakın 5v5 girmeyin başlarda, karşıya hep manyak kartlı premadeler geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

O kart olayı çok sıkıntı gerçekten. Oyunda benim en rahatsız olduğum olay diyebilirim. Sanırım movement speedi falanda artırmışlar bakmıyorum bir süredir. Girip bir ara tekrar bakmak lazım. Umarım o kart olayına çözüm getirirler. Gigantic ve bu moba olarak çok iyi geliyorlar bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • 3 yıl sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...