Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Humble Bundle Monthly

Anhora

Öne çıkan mesajlar

o iş hakkaten öyle ya. geçen bişi koydum sahibinden'e. 750 tl'ye, sıfırı 1000 TL. pazarlık ile 700'e vericem.

iki adam çok benzer mesajlar atmış 500'e veriyorsan akşam gelip alayım şeklinde.

ikisine de zahmet etmeyin ben kutusuna 100 TL kendimden koyup gönderiyorum size dedim. biri utandı cevap vermedi heralde, diğeri valla kusura bakma bütçem bu kadar dedi.

ulan bre ayı, utanmada mı yok :D bari gidin araba ilanlarına 3'te 2 fiyatını teklif edin, tutarsa ciddi kar edersiniz. bilgisayar parçasıyla uğraşmayın :D
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
On 06.04.2019 at 00:01, Darksun dedi ki:

2. oyun derken? 8-9 oyun veriyor normalde ?<span>  erken ödeme oyunu origins olmuş

ya 2. oyun dediğim "erken ödeme" dediğin oyunlar 2 tane olurdu ya, o. genelde en düzgün oyunlar da onlar olurdu. şimdi parayı origins'e bastıkları için 2. aaa/aa oyun olmicak gibi geldi.

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 5 hafta sonra ...

ağustos'u aldım. ilk monthly bundle'ım. mükemmel çıktı hepsi ohh

Distance 93% Racing, Great Soundtrack, Futuristic, Multiplayer

Guacamelee 2 93% Metroidvania, Adventure, Action, Platformer

Mothergunship 81% Action, FPS, Indie, Bullet Hell

State of Mind 83% Adventure, Cyberpunk, Indie, Sci-Fi

God's Trigger 80% Action, Violent, Indie, Gore

Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...

Today, we’re making purchasing more consistent across our store, bundles and Humble Choice by introducing regional pricing for all of our bundles. The following currencies are supported for bundles: EUR, GBP, CAD, AUD, NZD, TRY, RUB, and PHP.

Please note, for live bundles launched before today, the currency is still in USD.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...