Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Play Station Oyun İndirimleri

serjuhan

Öne çıkan mesajlar

• 5 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

https://www.humblebundle.com/games/indie-playstation-rebundle-2019

Indie PlayStation Rebundle: $1 for Grim Fandango Remastered, The Bard's Tale, Innerspace / BTA ($7.59 now) for Layers of Fear, Wasteland 2, The Talos Principle, Broken Age / $15 for Killing Floor 2, Shadow Warrior 2

us psn için galiba.

Xenus tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 9 ay sonra ...

PSN+ üyeliği hakkında fikir versenize.

Hesabımı ilk açtığımda UK üzerinden açtım, o dönemde TR yoktu. Uzun zamandan beri PS+ oyunları da bu hesapta birikiyor. Ama gelin görün UK üyeliği aldı başını gidiyor, indirimde bile 35 GBP. TR hesabı ile arada 2x fark var.

2. hesabım TR, üyeliği buraya çekebilirim ama bu eskiden gelen tüm oyunların üzerine soğuk su içmek demek.

Bugüne kadar verilen PS+ oyunlarından geriye dönüp tekrar oynamak isteyeceğim oyun var mı, emin değilim gerçi. Belki bu ay ki SW Battleground 2.

Bildiğiniz bir yöntem var mı?

Sosyal ağlarda paylaş

Geç kalmışın abi. Benim de main hesap uk idi. Ilk zamanlar uk storedan pound ile oyun almak bile daha ucuza geliyordu ama sonra boku cıktı tabi. 2 sene önce uk hesabındaki bedava oyunlari bırakıp tr ye geçtim. Sen de geç bekleme nasılsa oynamican hiçbirini.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
On 13.06.2020 at 17:44, Gangren dedi ki:

PSN+ üyeliği hakkında fikir versenize.

Hesabımı ilk açtığımda UK üzerinden açtım, o dönemde TR yoktu. Uzun zamandan beri PS+ oyunları da bu hesapta birikiyor. Ama gelin görün UK üyeliği aldı başını gidiyor, indirimde bile 35 GBP. TR hesabı ile arada 2x fark var.

2. hesabım TR, üyeliği buraya çekebilirim ama bu eskiden gelen tüm oyunların üzerine soğuk su içmek demek.

Bugüne kadar verilen PS+ oyunlarından geriye dönüp tekrar oynamak isteyeceğim oyun var mı, emin değilim gerçi. Belki bu ay ki SW Battleground 2.

Bildiğiniz bir yöntem var mı?

her iki hesabınıda makinanda primary hesap yapar ana hesap olarak tr den devam edersin.

eger uk hesabında oynamak istedigin plus ile verilmis oyun  olursa sadece o donem 1 aylık plus alırsın oynarsın o oyunlarıda.

ajmet tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse bi senelik daha alayım, böyle böyle zaten hazırda vardı PSN+ boşa gitmesin deyip PS5'e yol yapıyolar.

Yalnız millete 3er 4er senelik üyelikleri böyle aldırıp sonra "PSN+ sadece PS4'e kadar geçerliydi, PS5'te PSN++ var, üyeliği ayrı" derlerse çok eğlenceli shitstorm dönebilir ? 

Olmaz tabii öyle bi şey... Fena linç gelir...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...