Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Play Station Oyun İndirimleri

serjuhan

Öne çıkan mesajlar

barbu said:

Sabah almaya çalıştım. Tabiki kronik kart sorunu cikti. Alamadim sdf. Amk

şu 2li hesap işini yapacağız diye konuşuyorduk holy'le, bu sabah benim main hesapta bu kart sorunu olduğundna hiç inanmayarak da olsa yeni hesap ile almayı denedim ve aldı. hayatımda bir daha 80TL için bu kadar sevinmeyeceğim sanırım dfg.

Az önce de girip baktım duruyor mu oyun, elimden geri almışlar mı diye duruyor valla df
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

son 1-2 senede iconlar falan ciddi süre oynarsan ingame alınabilir diyorlardı. bakalım.

6 ayda 3 icon alirsin, kart acmazsan

bir de oyunu fiziksel kopya olarak alirsan; psn'de 5 tane fut account acabiliyorsun.
sansliysin, o accountlardan birinden iyi kart cikar onunla devam edersin...

tabi market unlock icin 20 mac falan oynaman lazim.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi icon almak aşırı zor değil mi. Ne bilim mesela zidane vericek 10 tane takım hibe et diyor aralarında da real madrid var. Ulan bende hibe edecek real kadrosu olduğunda ztn div 1 kazanmış oluyorum.

Yillardir fifa oynuyorum bi kere messim ronaldom olmadi. Fifa 18 de div 1 ı 84 overalli takımla aldım.

Süper lig karması güzeldi mesela siyah adebayor mossoro falan akıyordu fjdj.

Squad battle mi abanmak lazım. Ben single daralıyorum. Sadece online oynayarak nasi icon cart curt yapoonuz
Sosyal ağlarda paylaş

standart sürüm diye özellikle belirtmişler ama öyle helal olsunluk bir durum yok :D

yani ultimate paket 500 liraydı ve 12 saat boyunca 300e düşmüştü. eskiden ultimate alanlardan 500 lira çekildi ve 500 olarak kaldı.

349 liraya standart alanlar 209 üstünden fiyatlandırılarak 140 liraları iade edildi sadece bu açıklamaya göre üst 2 paketten birini alanlara girdi her şekilde lol
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Yeni fiyatlardan sonra %75 ve üzeri bir indirim gelmediği sürece hiç para verilmemesi gerek diye düşünüyorum çünkü her türlü 2-3 ay önceki güncelleme öncesi fiyatların üzerinde kalıyor. Satış yapamasın pezemenkler çekip gitsinler hatta o paraları verecek olsak zaten önceden yaptığımız gibi US store vs üzerinden alırız. Bir hayrı dokunmayacak ise bulunmasının çok da anlamı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...