Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bu ping ne zaman bitecek ? artık oyun sonumu bu ?

Fah

Öne çıkan mesajlar

said:
OffChu, 26 Ocak 2005 11:57 tarihinde demiş ki:
Turk.internet.com daki bir haberde sözleşmeyle ilgili bir bölüm

said:
Örneğin gerekçeli kararda "Yani tüketici satıcının her dediğini kabul etmek zorunda bırakılmıştır. Tüketici aleyhine birçok haksız şart içeren sözleşme, 4077 sayılı yasanın 6.maddesi ışığında tüketici yönünden geçersizdir" ibaresi yer alıyor.

Benimde söylemeye çalıştığım buydu benim arkadaşlarımda buna benzer birşey söylemişlerdi. Ama bunda ilgi çekici olan Türk Telekomun konu hakkındaki fikri. Adamlar başlarına geleceği biliyorlar. Biliyorlarki bu işi beceremiyorlar. Düzeltelim çalışalım yerine sözleşmede müşteriyi öpelim diye düşünüyorlar. Buldular ya kablo kopma hikayesi, bu kablolar daha çooook kopar.[signature][hline]KapIEfendisi bağırmaya başlar :
Kalk patinin başındanda biraz evle ilgilen yoksa benim beş parmaklı patim suratında patlayacak!!!
Sosyal ağlarda paylaş

bana hepsi yalan mis gibi geliyo tabi insallah duzelir haftasonuna ama orda burda yazan seylere guvenmiyorum gecen seferde 1 ay boyunca her hafta haftaya duzelcek vs gibi haberler geliyodu ama ne oldu anca3. haftanın sonunda telekom un mudur u cıktı bi acıklama yaptı..yani hic inandirici degil durumu gecistirmek icin yapılmıs yalan haberler bence..bu yalan haberleri yayınlamasalar herkes isyan edecek ama yayınlayınca herkes yumusadı yoksa haftaya duzelcek vs diye herkes haftasonunu beklemeye basladi turktelekom amacına ulastı..simdi haftasonuada atıyorum testlerde sorun cıktı bu yuzden duzelmesi 15 subat a kaydı dese herkes pasa pasa 15 subat i bekleyecek..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Lind3r0th, 26 Ocak 2005 01:46 tarihinde demiş ki:
rain o msg nasıl okudun bilemiyorum ben orda telekomu savunmadım yani nasıl anlamak istiyorsanız öle okuyorsunuz her önüne gelene adsl verirlerse demişsin benım orda anlatmak ıstedıgım adsl almak ıcın seçilmiş insanmı olmak gerekiyor gibi birşey demek istedim ki delidumrul anlamış ahah ama sen anlamadın bu suç telekomun ama yoldan geçen adamın değil şimdi anlatabildim umarım

off dayi elinde alt yapi olamdan millete adsl dayar san olacagi budur ben bunu sikayet ediyorum uygulamanin yanlis oldugunu soyluyorum ama sen neden bilemiyorum bana milletin hakkindan bahsediyosun gereksiz msg atmissin nedense ahah !... millet neyin ne oldugunu anladi AHAH !!!...
Sosyal ağlarda paylaş

eskiden birisi bende adsl var diyince millet wauwu vs acayip sesler cıkarıyodu adsl ulasılmaz biseydi bigun tel numarani veriyodun 1 sene sora hat bosaldı hala adsl istiyomusunuz diye tel geliyodu sana ama simdi 5 dk da işlemler tamamlaniyo normal sartlarda ayni gun acıyolar sanırım onune gelene vermekle millet bunu soyluyor..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Rainmax-, 26 Ocak 2005 20:41 tarihinde demiş ki:
said:
rain o msg nasıl okudun bilemiyorum ben orda telekomu savunmadım yani nasıl anlamak istiyorsanız öle okuyorsunuz her önüne gelene adsl verirlerse demişsin benım orda anlatmak ıstedıgım adsl almak ıcın seçilmiş insanmı olmak gerekiyor gibi birşey demek istedim ki delidumrul anlamış ahah ama sen anlamadın bu suç telekomun ama yoldan geçen adamın değil şimdi anlatabildim umarım

off dayi elinde alt yapi olamdan millete adsl dayar san olacagi budur ben bunu sikayet ediyorum uygulamanin yanlis oldugunu soyluyorum ama sen neden bilemiyorum bana milletin hakkindan bahsediyosun gereksiz msg atmissin nedense ahah !... millet neyin ne oldugunu anladi AHAH !!!...

haklısın TT senın gıbı yoldan gecen adamlara bile vermis adsli!

ya bıraz mantıklı ol sıkayet edeceksen mantıklı nedenler one sur, ornekler ver..[signature][hline]Da Site
Da Blog
Ölmeyi bayılmak mı zannediyorsunuz siz Alliance?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raistlinthewiz, 26 Ocak 2005 23:25 tarihinde demiş ki:
said:
-Rainmax-, 26 Ocak 2005 20:41 tarihinde demiş ki:
said:

haklısın TT senın gıbı yoldan gecen adamlara bile vermis adsli!

ya bıraz mantıklı ol sıkayet edeceksen mantıklı nedenler one sur, ornekler ver..

sana adsl wermek icin pesinden kostular heralde bak soylegince alinmissin.. sende biraz mantik olsa benim nedemek istedigimi anlarsin ! ama yok sanirim, su salak tartismayi buyutuyossun ama ben yinede sana guzel guzel anlaticam we kolaycana kawriyacaksin ! eger ulke cikislarin alt aypin sinirli sayida internet kullanicisini kaldirabilecekse yoldan gecen her insana adsl werip hem o olani hemde daha once bu hizmeti almis olanlari sıkıntıya sokacak durumlarla basba birakmazsin ! anlaybildin umarim ama hic zannetmiyoum sen yine anlamamissindir ! benim bisuru tanidigim war internete bile girmeyen ama tabiricaizse sokakta adsl sahibi olup gece gunduz dl yapmaya baslayan ! simdi anlayabildinmi ?... yine zannetmiyorum !...
Sosyal ağlarda paylaş

dun gece ii gibiydi oncesine gore pingler, 300un ustune cıktıgını gormedim 1500leri gormeye baslamısken gayet gusel geldi valla :) gecenin ilerleyen saatlerine doruda 150ye kadar dusmustu, tabi uyuyodu o ara canım turkiyem :)[signature][hline]True Love is like a ghost, Everyone talks of it but few have seen it........

[Bu mesaj mozcan tarafından 27 Ocak 2005 13:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

TTNet onune gelen adsl veriyor. Sacma sapan sinavmi yapacaklar onumu yapacaklar tabiki verecekler herkezin hakki var demeyin bosuna. Kapasitenin ustunde abone aliyorlar buda onune gelen abonelik veriyor demektir. Belli sayida abonelik acarsin onlari doldurursun sonra kapasite arttirirsin tekrar abone alirsin bu boyle gider. bizde sistem boyle islemiyor alalim biz bi ara arttiririz mantigiyla isliyor. Adsl lerde pingler genelde normal kabloda rezalet. Nedeni cok basit. Adsl satiyorlar cunku. Hatirlayin bundan 3 4 hafta oncesini. Hafta sonju Kablo kullanicilari 12k pingle oynuyordu sabaha karsi 2 saatligine duzeliyor saat tam sabah 10 da gene 12k ping oluyordu. Ama Adsl de sorun yoktu nedeni neymis yogunlukmus yogunluk kabloda var cunku kablonun cikislari dayiyorlar adsl e bu boyle gidiyor gidecekte ozellesmedikce bu aptal kurum.
Sosyal ağlarda paylaş

herkes sokaktan gecene adsl veriyolar lafina kıl olmus biraz acılayayımda anlayın gereksiz tartismalar yapmayın bu soz yuzuden yukardaki soz deyim gibi bisidir yani bi hakaret soz konusu degildir..sokaktan gecen le kasıt herkese adsl veriyolar demektir herhangi bi kisiye laf atma vs olayı yoktur..bu ulkenin internet i zaten kısıtlı bu ulkede herkes gibi ttnet te cebini doldurmaya baktıgından iste herkese adsl dagattilar..ve daha da dagaticaklar gibi..tt dakiler tamam bu kadar kullanıcı yeter diyebilseler su an hic bi sorunumuz olmazdi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dethatt, 27 Ocak 2005 14:03 tarihinde demiş ki:
TTNet onune gelen adsl veriyor. Sacma sapan sinavmi yapacaklar onumu yapacaklar tabiki verecekler herkezin hakki var demeyin bosuna. Kapasitenin ustunde abone aliyorlar buda onune gelen abonelik veriyor demektir. Belli sayida abonelik acarsin onlari doldurursun sonra kapasite arttirirsin tekrar abone alirsin bu boyle gider. bizde sistem boyle islemiyor alalim biz bi ara arttiririz mantigiyla isliyor. Adsl lerde pingler genelde normal kabloda rezalet. Nedeni cok basit. Adsl satiyorlar cunku. Hatirlayin bundan 3 4 hafta oncesini. Hafta sonju Kablo kullanicilari 12k pingle oynuyordu sabaha karsi 2 saatligine duzeliyor saat tam sabah 10 da gene 12k ping oluyordu. Ama Adsl de sorun yoktu nedeni neymis yogunlukmus yogunluk kabloda var cunku kablonun cikislari dayiyorlar adsl e bu boyle gidiyor gidecekte ozellesmedikce bu aptal kurum.

ben 1.5 sene adsl bekledim de ek kontenjan dan aldim, ozmanlar test die geciodu adsl ulke cikislari cok kotu idi modemle 550 pingle oynuoduk w3 u... zaten testen cikip ilk dagim baslayinca cikislarida duzelttiler sonra depremde koptu hatlar yenilenince de kapasiteside arttirilmis olak yenilendi ama kapasitenin ustunde abone sayisi hala daha alinio insallah duzlirde bizde gece degilde gunduz aksam dusuk pinglerle oynayabiliriz..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Way, 27 Ocak 2005 14:04 tarihinde demiş ki:
herkes sokaktan gecene adsl veriyolar lafina kıl olmus biraz acılayayımda anlayın gereksiz tartismalar yapmayın bu soz yuzuden yukardaki soz deyim gibi bisidir yani bi hakaret soz konusu degildir..sokaktan gecen le kasıt herkese adsl veriyolar demektir herhangi bi kisiye laf atma vs olayı yoktur..bu ulkenin internet i zaten kısıtlı bu ulkede herkes gibi ttnet te cebini doldurmaya baktıgından iste herkese adsl dagattilar..ve daha da dagaticaklar gibi..tt dakiler tamam bu kadar kullanıcı yeter diyebilseler su an hic bi sorunumuz olmazdi..

ya abi ben ordada degilim tamam herkese wersinler ama yoldan gecen insanlari cevirip wermesinler bari bunu anlatmaya calisiyorum ama bazi arkadaslaar bunu anlayamadilar neyse sorun degil bunlar ufak puruzler )
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...