Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Escape from Tarkov

yazuach

Öne çıkan mesajlar

Quo-Vadis said:

Esh said:

Quo-Vadis said:

Oyun iyi, hala arada gözüm kayıyor. Adamlar fiyatı biraz düşürüp, Reklam yapsa, en az Pubg, Fortnite gibi meşhur olur.

oyun simulasyon abi.

Onu meşhurluk açısından dedim yaw. Genre değil.

Simulasyon olduğu için meşhur olamaz, bir de üstüne hardcore sandbox oyun. Yine baya iyi core kitlesi var.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 11 ay sonra ...
  • 1 yıl sonra ...

bu oyun bile çok değerlendi. 200 liraya zamanında alanlar çok kara geçti ? 

yeni sezon başladı gene. her sezon başında oynuyorum. çok yavaş gelişiyor oyun ama gelişiyor. release olsa keşke bir an önce bugları sıkıntıları temizlense iyicene.

bir de oyun hoarder düşmanı ? her şeyi saklayayım silahlarıma zeval gelmesin hissi var ama +15 katanayla çıkmayınca da pek bi kazanım elde edemiyoruz ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...

EOD versiyonu var bende 2-3kere alıp tekrar satmıştım oyunu. Şuan en çok zevk aldığım oyun oldu kendisi, acayip oynattiriyor.

Hele son patchte sistemi yavaslattilar benim için daha da iyi oldu.

Patide aktif oynayan kimler var hep solo oynuyorum. Arada takimla da girmek isterim.

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, Shadow dedi ki:

Ya 10 çeşit heal item var oyunda, tamam iyi de en büyük medkit bile yaralara iyi gelmiyor, illa ölüyorum biraz yaralanınca, bilen birisi yok mu koca patide?

hepsinin açıklamasında yazıyor aslında neyin ne olduğu.

kırık çıkık var ise splint lazım, light bleeding varsa bandaj heavy bleeding varsa esmarc, heallemek için çedar peyniri en ucuz itemler.

bir üst seviye büyük itemler olan car first aid, salewa, ipak ise tek tek açınca neye iyi geldiği yazıyor. 

her yaraya hepsi olmuyor sonuçta.

meydana çıkmadan önce bi fracture, bleeding, ve komple bacak kol koptuğunda ameliyat kiti almakta fayda var. 

Oce4n tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...