Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Orijinal afişler, satılmalık.

Magnum

Öne çıkan mesajlar

Vizyon'a sorayım dedim ilk ama sonra kirletmeyeyim soru için diye buraya açtım.
Gideri var derseniz fotolayıp pazar alanına da açarım.

Arkadaşlar elimde, çalıştığım zamandan kalma orijinal sinema afişler var. Çift taraf baskılı olanlardan. Bunlar para eder mi? 25 tane falan var, gerçi filmler o kadar iyi değil 7th son, inside out, jurassic park falan ama sorayım dedim yine de (2014 2015 arası gelen filmler işte geneli). Sahibinde falan baktım pazarı var gibi fakat emin olamadım, öyle uğraşıp fotoğraflayıp koyarım sonra satılmaz uğraştığımla kalırım.

Sizce bu afişler satılır mı?

edit: Aa, konuyu garbage yerine vizyona açmışım. Modlar yollasın garbega pls.
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:

Vizyon'a sorayım dedim ilk ama sonra kirletmeyeyim soru için diye buraya açtım.
Gideri var derseniz fotolayıp pazar alanına da açarım.

Arkadaşlar elimde, çalıştığım zamandan kalma orijinal sinema afişler var. Çift taraf baskılı olanlardan. Bunlar para eder mi? 25 tane falan var, gerçi filmler o kadar iyi değil 7th son, inside out, jurassic park falan ama sorayım dedim yine de (2014 2015 arası gelen filmler işte geneli). Sahibinde falan baktım pazarı var gibi fakat emin olamadım, öyle uğraşıp fotoğraflayıp koyarım sonra satılmaz uğraştığımla kalırım.

Sizce bu afişler satılır mı?

edit: Aa, konuyu garbage yerine vizyona açmışım. Modlar yollasın garbega pls.

cok uzun zamandir tabutta rövasata ariyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya her biri için uğraşıcam böyle bir yere yapıştırcam veya kenarlarına bir şey koycam olmadı bi arkadaşımı çağırıp tutturcam foto çekmek için. ruloladığım için düz durmuyor destek olmadan o yüzden üşeniyorum biraz da.

Xeno, bi de olayı işte bu abi, orjinal afişler. arkası beyaz baskı değil direkt çift taraflı. O yüzden sokakta bulamaz ama tabi adam bana ne arkasından da diyebilir. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...