Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

merhaba bi girin bakın karakterler meslekler hakkındaki düşünceler vs yazın.

Spirit_turkey

Öne çıkan mesajlar

said:
Warri, 22 Ocak 2005 03:27 tarihinde demiş ki:
Ya şimdi milletin benle aksi düşüncelere sahip olmasa kuvvetle muhtemel ama tank warriorum vardı kendimden 34 LvL'dım ben ve çok rogue pvpsi yaptım tabiki Türk'ün pvpsi farklı olur hepimiz oyun mercimekleriyiz anlarız biz bu işten de onlarda iş tutar sonuçta... 5 level fazla rogue'a bile kaybetmedim kontr atak abilitylerim sayesinde bana ne kadar hızlı vurursa o kadar hızlı öldü kendileri...

retalation = kazanma skilli
ama tek kotu yani var 30 dk cooldown.[signature][hline]http://www.yourgameshop.com
Sosyal ağlarda paylaş

Ragnar abı sonuna kadar arkandayım aslansın kaplansın sen en buyuksun ne demısler bı tane orc butun allıncelara bedel demısler

ne oyle elfmıs cuce ınsan fılan abı bunlar bızı bozar adam gıbı char acacan horde tarafı bıkere tıplerı yeter tam erkeklerbe elflere bakbı ha erkeklerı ha kadınları hepsı aynı heah hem humanlara ne demelı gosterıs cuceler ıle gnomlara hıc degınmeyecem aslında maıl atam blıze gnom ve cuceler ıcın oyuna yenı bı meslek eklemelerı lazım ana okulu orta okul lıse anca o boyla oralar paklar onları yalanmmI??
Sosyal ağlarda paylaş

wayyyy ragnar sen ne iddialısın öle ya bilirim shaman salamdır ama emin ol o kadar büyük konuşma senin kestin rougelar oynamayı bilmeyenlermiş yani eziklermiş ama shamanda salamdır bilirim ama şunuda sölim kickle seni kesmek kolay
olurdu bi tane sap atarsın sana sorada totemleri kes sen hala duruyosun bu arada bi daha stealth ol sana gorgoyle at +1 combo sora sinister +2 combo sen bu arada daage vuruyosun tabii +3 combo senin can yarıda benimde sora +4 combo en sonunda healing wave atmaya çalışıyosun ve sana kick vuruyorum bouluyo etti +5 combo vur exiscreate 180 gör kesiyomusun kesiliyomusun bu arada zulkarneyn ayrı o keser bilirim bide sen arada rouge un pot basması lazım yoksa zı..çar :)
Sosyal ağlarda paylaş

yahu anlayamiyorum bu size dalan ve olen rogue lar nasil oynuyor??
ulan ben shaman gordum mu kacmasin diye stealth den cikip ustune kosuyordum merhaba amca hosgeldin diye. ya insanlarda bir kazmalik var.... ya da.... :)
her neyse.
su anda oyunda kimsenin dikkatini cekmemis sorunlar bulunmakta arkadaslar.. bilmiyorum kaciniz gordu bu sorunlari....
rogue larin sinister strike i, instant strile olarak tabir edilen bir vurus stili.. anlami siz normal attaginizi yaparken extradan birde sinister strike koyuyorsunuz.. roguelar bug lidir arkadaslar bunu direk soylerim. su anda oturmus olan warrior seviyesine cekilmesi gerekiyor diger melee weapon kullanan classlarin. ustelik hibrit kabul edilen shaman, paladin ininde group charlara donusturulmesi lazim.. neyse daha ogrenecek cok seyiniz var :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spirit_turkey, 27 Ocak 2005 00:45 tarihinde demiş ki:
wayyyy ragnar sen ne iddialısın öle ya bilirim shaman salamdır ama emin ol o kadar büyük konuşma senin kestin rougelar oynamayı bilmeyenlermiş yani eziklermiş ama shamanda salamdır bilirim ama şunuda sölim kickle seni kesmek kolay
olurdu bi tane sap atarsın sana sorada totemleri kes sen hala duruyosun bu arada bi daha stealth ol sana gorgoyle at +1 combo sora sinister +2 combo sen bu arada daage vuruyosun tabii +3 combo senin can yarıda benimde sora +4 combo en sonunda healing wave atmaya çalışıyosun ve sana kick vuruyorum bouluyo etti +5 combo vur exiscreate 180 gör kesiyomusun kesiliyomusun bu arada zulkarneyn ayrı o keser bilirim bide sen arada rouge un pot basması lazım yoksa zı..çar :)

valla çok korkutum hangi serverdasın solede ben başkasında oynayım :)

bu arada bir bardak yeşil çay gaza iyi gelir rahatlatır seni.

[Bu mesaj Ragnar tarafından 27 Ocak 2005 15:43 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

wayy ragnar sen ne kadar iyi oynuyosun öle bak sana sölim seni 2dk da ezerler Bakarsın boş boş bu kadar havaya girme
görende oyunu sen yaptın sanır.abi amma havalı adamsın ya sen ne kadar konuşuyosun final beta test 6 gel görelim ne kadar salamsın ama lvllar uymayabilir bu ayrı bi sorun tabii onuda bi şekilde hallederiz
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Ragnar, 27 Ocak 2005 15:39 tarihinde demiş ki:
said:
Spirit_turkey, 27 Ocak 2005 00:45 tarihinde demiş ki:

valla çok korkutum hangi serverdasın solede ben başkasında oynayım :)

bu arada bir bardak yeşil çay gaza iyi gelir rahatlatır seni.

[Bu mesaj Ragnar tarafından 27 Ocak 2005 15:43 tarihinde değiştirilmiştir]

yetenek seviyesine gore karsilasalim lutfen.. :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Spirit_turkey, 28 Ocak 2005 02:13 tarihinde demiş ki:
wayy ragnar sen ne kadar iyi oynuyosun öle bak sana sölim seni 2dk da ezerler Bakarsın boş boş bu kadar havaya girme
görende oyunu sen yaptın sanır.abi amma havalı adamsın ya sen ne kadar konuşuyosun final beta test 6 gel görelim ne kadar salamsın ama lvllar uymayabilir bu ayrı bi sorun tabii onuda bi şekilde hallederiz

iki mesajında wayy ragnar sen ne diye başlıyor :)

tobe tobe sen kesersin canım ben oyle boş konuşuyorum..
yapma bole kabuslarım oldun geceleri yatamıyorum valla ilaç almaya başladım ne istiyosun benden yaaaaa :) tobe tobe[signature][hline]ilk nefesimde ben senin son nefesinde sen benim kollarımda
Sosyal ağlarda paylaş

evet ole diyoruz :) ben anlam veremedim okadar büyük konuşma diyo adamın biri ama ne konuşmuşum onuda daha anlayamadım elf rouge var resimde yanımda yatıyo :) burdan ne gibi bir mesaj çıkarılabilirki.

[Bu mesaj Ragnar tarafından 28 Ocak 2005 11:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...