Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Personel ve Hizmet Alımı Konusunda

Waffen

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,

Ultima Online altyapısında oldukça büyük bir projenin(takriben hazırlığı 1 sene olacak) yöneticiliğini yapıyorum. Yaptığımız iş gereği, yoğunluktan dolayı ve işlerin zamanında yetişmesi kapsamında ekip üyelerimizin yetişemediği durumlar olacaktır. Bu kapsamda alt yüklenici olarak hizmet satın aldığımız yada beraber çalışacağımız arkadaşlar başvurmaktadırlar.

Mevcut listemize sizleri de katmak isteriz lakin bize kendiniz hakkında bilgi vermeniz gerekmekte. Verilecek bilginin şablonu aşağıdaki gibidir. Lütfen şablonda ki istenilen alanları eksiksiz doldurunuz. Sorularınız için [email protected] adresine bilgi maili gönderiniz.

İsim-Soyisim
Doğum yılı*(1)
Eğitim Durumu*(2)
Ultima Online tecrübesi hakkında kısa bilgi
Tecrübe edinilen programlar ve düzeyleri*(3)
Yabancı Dil*(4)
İletişim Bilgileri*(5)

Ekip olarak çalışıyorsanız veya sizin ek olarak yardım aldığınız çalışanlarınız varsa onlarında yukarıdaki şekilde bir form doldurmalarını rica ediyoruz. Sonuçta bizim için üretilen her ürünün telif hakkı, o ürünü yaratanındır. Yazılı ve imzalı izni olmadığı sürece projemizde kullanamayız.

Sizden istenilen bilgileri, [email protected] adresine iletebilirsiniz.

Saygılarımla,

Leomare

-------------------------------------------------------------
*1-Doğum yılınızı, lütfen sadece yıl olarak doldurunuz. Doğum tarihinize ihtiyacımız yok
*2-Eğitim durumunuzu "Lise", "Lisans" veya "Yok" seçenekleri ile doldurunuz
*3-Konusunda tecrübe ettiğiniz programlar(çizim programları, grafik programları, web prog. vs) hakkında geniş bilgi vermenize gerek yok. Sadece program ismi yada alan ismi ve tecrü edilen süre(yıl).
*4-Projemiz yurt dışına da hizmet vereceğinden istenilen bir bilgidir. Misal İngilizce Orta, Almanca Yüksek vb.
*5-İletişim bilgileriniz cep telefonu, iş telefonu, e-mail size ulaşabileceğimiz minimum iletişim bilgileri
Sosyal ağlarda paylaş

Merhaba,

Genel bilgidir isteyenler için cevaben yazıyorum. Fotoğraf istemiyorum. Yaşım 39. Bilgilerin içinde sizin sosyal güvenliğinizi tehlikeye atacak herhangi bir bilgi yoktur. Bende bu konuda çalıştığım için ona göre hazırladım. İsteyen arkadaşlar bana hafta içi 10:00 - 17:00 saatleri arasında 0533 139 7263 nolu telefonda ulaşarak bilgi alabilirler.

Teşekkür ederim, eleştirileriniz ve anlayışınız için.

Leomare
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...