Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

pırlanta piyasası

chrome

Öne çıkan mesajlar

42 dakika önce, Myrica dedi ki:

Eski musterilere satiyoruz,o sikinti degil

yeni musteri genelde az pirlanta aliyor. Ciddi bir musteri sirkulasyonu olsa bile,7 magazali(4 alaska,3 porto riko) 22 senelik aile sirketi. Musterisi var yani.

pirlanta aldiklarinda genelde marka oluyor(mesela hearts on fire).

cogu eski musteri bizden aldigi fiyat daha iyi oldugu icin tekrar aliyor.

bahsettigim sey yeni musteriler ve onlarin alim kulturleriyle alakali.

kusadasindakiler patladi evet. Hala fake zultanit alanlar gelir ara ara.

bulundugum yerdeki butun magazalar hintli ve supplierlar da ya nyc,ya LA.

O zaman tatsız bi zamandasınız, dünyada pırlanta cayır cayır satılıyor şu an. Size parasız belki de pırlanta almak istemeyen kötü kalitedeki turistler geliyor olabilir. Ancak şuna %100 eminim ki amerika kıtası dahil tamamiyle değerinden yükseğe alıyorlar pırlantaları. Büyük firmalarıb alış rakamları ve satın alma döngülerine Dimexon dan hakimim. Rezalet satın alımcıları var. Kolay gelsin

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...

şu sıralar aklımdan geçiyordu. 2-3 aya teklif etmeyi planlıyorum ben de ? Güzel denk geldi. Hiçbir fikrim yok. Sadece 0.50 karat ile 0,47 arasındaki aynı kesim, seri olmasına rağmen uçuk fiyatın "yarım karat" psikolojisinden geldiğini öğrendim ?

Bir de 2 Months Salary kuralı varmış alırken ? 

Sosyal ağlarda paylaş

50 dakika önce, hoccemama dedi ki:

Bir teşekür de benden gelsin Onur'a. Hiç anlamıyordum bu işlerden sağolsun çok yardımcı oldu. Çok da güzel yüzük hazırladı. 

Teklifi de ettim, organizasyon vb yüzüğün gölgesinde kaldı ?

Gayet memnunuz ?

Teşekkür ederiz Onur.

Beğenmesine çok sevindim, hayirli olsun tekrardan. Benim zevkime güvenin ?

Sosyal ağlarda paylaş

39 dakika önce, bLackcha0s dedi ki:

şu sıralar aklımdan geçiyordu. 2-3 aya teklif etmeyi planlıyorum ben de ? Güzel denk geldi. Hiçbir fikrim yok. Sadece 0.50 karat ile 0,47 arasındaki aynı kesim, seri olmasına rağmen uçuk fiyatın "yarım karat" psikolojisinden geldiğini öğrendim ?

Bir de 2 Months Salary kuralı varmış alırken ? 

Abi özelden yaz, konusalım

Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, Llama dedi ki:

bi instagram sayfası da mı yok

Abi instagram sayfasını ayarlıyoruz şu an ancak tek taş ve beş taşta her zaman insanlar görerek almak istiyorlar ürünleri. Ayrıca olabildiğince kişiye özel yapıyoruz ürünleri. Bazı müşteriler değişik montürleri de istiyorlar. O yüzden resim üzerinden göstermek yanlış yönlendiriyor insanları. Ha illa ürün görmek istiyorum diyorsan zen, atasay, altınbaş gibi firmaların sitesinden bakabilirsin 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...