Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık - TR faturalı ve garantili sıfır Iphone 6s 64GB - Silver

Nessaftw

Öne çıkan mesajlar

28 Ekim Türkiye faturalı ve garantili Iphone 6s 64GB (Silver) ahizesinden gelen cızırtı sebebiyle servis raporu sonrası yeni cihaz ile değiştirilmesine karar verilmiştir, yeni cihaz birkaç gün içerisinde tarafıma gönderilecektir. Beklememek adına aynı gün başka bir cihaz satın aldığım için fazlalık olan bu sıfır cihazın paketini açmadan satışa sunuyorum.

Telefon: Iphone 6s 64GB Silver
Aksesuar: Apple Beyaz Silikon Kılıf
Aksesuar: Deri Kapaklı Kılıf

Fatura Tarihi: 28/10/2015 => Satış Fiyatı: 3.250 TL

[b]Takas ile hiçbir şekilde ilgilenmiyorum.
Ücretsiz kargoyla gönderim yapılacaktır.
Ürünlerin hepsi sıfırdır, kullanılmamıştırlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

nası lan. telefonu tamire verdin, beklememek için bir tane daha mıa ldın aynı cihazdan. ne hayatlar yaşıyor insanlar vay anasını

Aynısı değil i6s+ aldım

Yapacak bir şey yoktu telefon yeni olduğu için ellerine cihazın gelmesi günler sürecekti. Telefonsuz kalmak demek işlerin tıkanması demek, keyiften ziyade mecburiyet diyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Refurbished ürünler 3. dünya ülkelerine ucuz fiyatlandırmayla ürün sokmak için kullanılıyor çoğu zaman ya da outlet tarzı satışlar için.

RMA stoğu ise ayrı bu tür firmaların. Birebir ürün değişimlerinde RMA stoklarını kullanıyorlar. Bu ürünler sıfır cihazlar bu yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

Nessaftw said:

Sequo said:

Şu yaptığını ben yapmam. İnanmadım o yüzden.

Fistan said:

inanmadım

Editör rpsi yapmayalım o kadar da extreme bir olay değil neyse soru işareti kalmasın.

iyide telefonun yenisini almak için kutusuyla faturasıyla iade etmek gerekmiyor mu?

öyle biliyorum en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

Sequo said:

iyide telefonun yenisini almak için kutusuyla faturasıyla iade etmek gerekmiyor mu?

öyle biliyorum en azından.

Aynen öyle birebir değişim o şekilde oluyor, servis raporunu aldıktan sonra telefonu aksesuarları ve kutusuyla beraber verip yenisini alıyorsunuz. Ellerinde stok olmadığı için kargonun ulaşmasını bekliyorlar gelince değişim olacak. O vakte kutu ve aksesuarlar bende haliyle.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...