Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

21 saat önce, bLackcha0s dedi ki:

bitcoin tutan yok sanırım pek yalnız aşşşırı şekilde coin konuşuluyor. Yani alakalı alakasız herkes piyasada. matic ne olur avax al duyum aldım 800 kat artacak, o, bu, şu. TC yoruyor vallahi adamı ya

crypto'yu anlayan birinin bunlara hic bakmamasi gerekir ? onemli olan teknoloji degil, cok iyi bir teknoloji bulursan bitcoin sahiplerine airdrop yapip ordan baslatman gerekir hakkaniyet adina, 0'dan baslatinca amacin teknoloji degil de kendi cebini doldurmak gibi oluyor.

TC simdi YTL2 cikarsa TL'lerinizi de almiyoruz dese, aa YTL2 daha iyi daha efektif 0'lar yok guzel kullanisli mi dersin yoksa elimizdeki paralara coktuler uckagitcilar mi

bu yazdigim 1. nedeni, ikinci nedeni iste btc para basilmasin, 1 kisinin imzasinin kontrolunde olmasin birikimlerimiz diye cikmis. sen simdi atiyorum ripple aliyorsun, adamlar her ay kendilerine 100 milyon coin basiyorlar, yarin toplanti yapip 500 milyon coin basacaz deseler kimse karsi cikamaz tum haklari adamlarin elinde. tabii ki decentralized'iz diyecekler de uygulamada oyle olmaz. Merkez Bankasi de RTE'den bagimsiz officially ama tabii ki istedigi gibi mudahale edebiliyor, yargi da bagimsiz

sardalya tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

simdi bu turkiyedeki gelismeler uzerine bi arbitraj olanagi dogdu mu?

btcturk'de alis 413 alis 408 bin satis.  => 49292 USD'ye geliyor google'a gore alis

binance 49894.1 49768.8 

bitstamp 49898

sanki tr'de bir alim firsati var gibi? bankalar kapali diye mi kullanamiyor insanlar, yoksa yanlis mi hesapliyorum?

bende usdc usdt oldugu icin kullanabilirim gibi bu firsati

49292'de 1% fee ekleseler orda burda gerci => 49784 diger fiyatlara geliyor. baktigim fiyatlarin hangisi fee'li hangisi fee'siz cok incelemedim.

olmuyor gibi ?

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
7 saat önce, Sam dedi ki:

dijital lale soğanı havaya daha fazla karbon basmadan olabildiğince tasfiye olursa gelecek nesiller için kardır.

evet amerikan ordusu daha yararli dunyaya bence de USD’de tutalim paramizi ?

BNB ne naptin, CEO’sunun tek sozuyle veya sirketin tek hareketiyle 0$ olabilecek bir sey alinir mi? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...