Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

Rotweiler said:

Aynen.
İki kez denedi supportu kırmayı olmadı.
Downtrend başlar. Ben bu sefer 11k civarını öngörüyorum. 11kya kadar support yok.
Ha yine panik yapacak bişey yok.
Yeni yıl arifesi. herkesi fiat peşinde. Ocağın ilk haftası eskiden de pis zıplar.
Varsa paranız pulunuz, ben olsam son dropta gömerdim.

Suan gomuyorum zaten, hadi bakalim.
Sosyal ağlarda paylaş

bulltrend devam etseydi inmezdi zaten 15k'dan. indiği için direk fiata geçip BTC'nin hareketini bekledim. şunu yaptılar bence.

https://www.investopedia.com/terms/d/deathcross.asp

2013 reloaded. yüklü alış için 8k altını bekleyin. 2-3 gün 11-13k arasında oyalanır sonra dumplar başlar. kırmızı çizgide bile bitcoin tartışması oluyorsa crash vakti gelmiş demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

tartisilmisdir kesin, yakalayamadim da. sizin yerinize coinleri al/sat yapan automated (tercihen machined learned) sistemler var mi?

yani bunu i$ haline getirip de paranizi verin isletelim diye iddia eden?

gidip hemen yatiracagimdan degil ama, hani merakimdan sordum nasil bir yol izliyolar, var mi memnun kalan?

trene gec binip halen ogrenme asamasindayim :horace:
Sosyal ağlarda paylaş

reyou said:

tartisilmisdir kesin, yakalayamadim da. sizin yerinize coinleri al/sat yapan automated (tercihen machined learned) sistemler var mi?

yani bunu i$ haline getirip de paranizi verin isletelim diye iddia eden?

gidip hemen yatiracagimdan degil ama, hani merakimdan sordum nasil bir yol izliyolar, var mi memnun kalan?

trene gec binip halen ogrenme asamasindayim :horace:

ya paranızı kaptırmayın sakın böyle hikayelere machine laerning'ten vs para yapan gelip sizden para istemez
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

bulltrend devam etseydi inmezdi zaten 15k'dan. indiği için direk fiata geçip BTC'nin hareketini bekledim. şunu yaptılar bence.

https://www.investopedia.com/terms/d/deathcross.asp

2013 reloaded. yüklü alış için 8k altını bekleyin. 2-3 gün 11-13k arasında oyalanır sonra dumplar başlar. kırmızı çizgide bile bitcoin tartışması oluyorsa crash vakti gelmiş demektir.

btc 8k ya crashlarsa altlara nolucak? cıkıp btcte mi durmak lazım. atlar roket mi olur yoksa
Sosyal ağlarda paylaş

bu support güçlü abi. 12000-13500 arasında range yapıcak BTC 2-3 gün büyük ihtimal. tutunabilir de yani belli olmaz. altlardan çıkmak mantıksız eğer girdiyseniz btc %10-20 falan düşse bile altlar %50-70 artabiliyor o arada. ben fiata geçeyim diye sattığım altların nerdeyse hepsi %50-60 patladı. baya pişmanım overparanoyak olduğuma :P ama işte bu support kırılırsa fiata geçmek mantıklı bence. btc panic sellde 6-7kları bile görürse şaşırmam. altları da yanında götürür. iota falan 1.1$'a dumplanmıştı geçenki 11k crashında.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

hashflare.io buna bulaşan oldu mu ya? cloud mining. her ne kadar ponzi desem de 2013 ten beri millet kullanıyormuş. 3 aydır takip ediyorum bi problem yok gibi.

cok prolemli aman uzak dur. Bitella diye birisi para yatırdı onlan gorustum ödemler cok sıkıntı. Bakma cektigi videolar. Zaten twitlere bakarsan özeti orda.
Sosyal ağlarda paylaş

support tahmin ettiğimden güçlü çıktı. sanırım 14-15klara geri döneceğiz. ama 1 ay git gel wave olur, o 16500 kırılmaz. altlara abanmak lazım bu arada, eğer BTC'de güçlü pump dump olmayacaksa.

https://www.tradingview.com/chart/BTCUSD/McgtROTT-Why-an-Unlikely-Fall-to-8k-Could-be-the-End-of-BTC-Analysis/

güzel yazı. BTC eğer 6-8klara düşerse, öyle bir crashtan sonra XRP'i top digital currency olarak pushlayabilirler. medyayla yeni bir bubble olur. zaten bence future shortları dışında alt rallyleri de BTC rallysinin bitmesinde etkili oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Baska bi kriptonun btcnin yerini almasi cooooook uzakta bence.
Her seyden ote sentimental bir durumu var traderlarda. Btc dusukken böyle çadırı dikmeleri normal. Çünkü ripppleci ipnelerin yaptigi bu, xrpyi manipule edip uc bes tane gerizekalidan btcyi ucuza satin aliyorlar. Balonu patlattiklarinda o uc bes malin elinde on kuruşluk xrp varken, bankalar ucuzdan aldıkları btcler ile domine edecek. Benim teorim bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...