Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bitcoin #6

-Bonesoul-

Öne çıkan mesajlar

E abi tutmicanda nasil trade yapican. O degil saka gibi 4-5 gun önce tam tasinma mevzusundan önce %3 arbitrajla cikiyodum, usendim biraktim fiatta sonra hallederim diye, bedevi resmen emerike sdf neyse ya koyim götune rahvan gitsin nabalim, ama tim'in kaybina uzuldum valla :/

Mayhem said:

Korax said:

Kaybi olan varmi? benim 1100 $ btc-e'deydi :D Tasinma falan derken "amaan 2-3 gun daha dursun sonra alirim" derken site patladi ahah lan resmen bedevilik benimki sdfg

ilişkimizi şıp diye dökeyim mi buraya HI SÖYLE?

ya olm brooker kesildin basimiza sende, bi dur kucuk eniste
Sosyal ağlarda paylaş

Korax said:

E abi tutmicanda nasil trade yapican. O degil saka gibi 4-5 gun önce tam tasinma mevzusundan önce %3 arbitrajla cikiyodum, usendim biraktim fiatta sonra hallederim diye, bedevi resmen emerike sdf neyse ya koyim götune rahvan gitsin nabalim, ama tim'in kaybina uzuldum valla :/

Mayhem said:

Korax said:

Kaybi olan varmi? benim 1100 $ btc-e'deydi :D Tasinma falan derken "amaan 2-3 gun daha dursun sonra alirim" derken site patladi ahah lan resmen bedevilik benimki sdfg

ilişkimizi şıp diye dökeyim mi buraya HI SÖYLE?

ya olm brooker kesildin basimiza sende, bi dur kucuk eniste

abi aglamaya hakkiniz yok

2 ay once btc-e'den paralari cekin diye yazdim (onceki konuydu sanirim)
agzima sictiniz

simdi git kosende agla
Sosyal ağlarda paylaş

Goering said:

abi aglamaya hakkiniz yok

2 ay once btc-e'den paralari cekin diye yazdim (onceki konuydu sanirim)
agzima sictiniz

simdi git kosende agla

Adam ergen cikti riza baba sdf Trade yapicaksan biyere ske ske koymak zorundasin parani, riski de göze almak zorundasin. Btc dunyasinda böyle bi mevzu ne ilk ne de son. Ayriyeten ben kaybetmeyi göze alamayacagim bi parayla girmedim, 1100$ la zengin olmam, fakirde olmam acip diger yazilarimi da okursan siklemedigimde acik ve net, agladigim falan yok yani.

Seninki yaptigin ve uslubun acik ve net mallik kusura bakma, sacmalamissin resmen. Hakli veya haksiz, futbol maci tezahurati yapar gibi "koydukmu" muhabbeti lel, beyin terk.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...