Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Biz Size Aşık Olduk

Llama

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Ya benmi kaçırdım biryerler anlamadım Kamuran 10dk içinde nekadar samimi oldu kızlan kız hatta restoran çıkışında şampanya içmeye bile kaldı lol benmi bulamıyorum böylesini nedir.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

neden bittiğine de bir açıklık getireyim ben

kaynağını şimdi hatırlamıyorum(güvenilir)

beyaz bu dizi teklifini kabul ettiğine pişman olmuş
neden?
çünkü kendi şovundaki skeçler şu bu derken çok yorulduğu üstüne bir de diziyi ekleyince tükendiği için diziden ayrılcakmış o yüzden de sezon sonunda bitirmeye karar vermişler

bu arada dizinin son bölümü neredeyse rastlantılar silsilesine benzer şekilde geçti ama bence çok da güzeldi
kamuran olayına bir şey söyleyemiyorum bir kız o kadar kısa sürede nasıl tavlanır gibi bir soru var aklımda ama tavlanan kız özgü namal olduğu için(ki kendisi Yeditepe İstanbul'da aşık olduğum hala aşık olmaya devam ettiğim bir şahıstır) ağzımı bile açmıyorum

bi de sonunda mazhar alanson(veya MFÖ) nün söylediği bir şarkı vardı çok hoş bir parçaydı
nereden bulabileceğim hakkında fikriniz var mı (daha doğrusu Kazaa da falan nasıl aratayım)

böyle işte
bitti güzelim dizi

diziyle ilgili cumartesi bir de yazı opkudum sabah gazetesine bir mektup gelmiş tv bölümüne diyor ki şahıs(aklımdakileri yazıyorum) "bir insan elinde silahla nasıl bir büro ya girer oradaki insanları silahla tehdit eder ve ardından hiç bir şey olmamış gibi çekip gidebilir???

yoruma açık bir konu ama dizidir bu diyorum geçi,yorum

bu arada güzel dizi kalmadı diyenlere yönelik de çarşamba akşamları 23.55 te TRT1 deki "Esir Şehrin İnsanları" nı tavsiye ediyorum gerek müziğiyle gerek hikayesiyle(ki kemal tahir in eserinden yorumlanmıştır) çok çabuk saran ve sevdiren bir dizi

her neyse baya yazdım keseyim burada[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
raistlinn, 09 June 2003 10:09 tarihinde demiş ki:

bi de sonunda mazhar alanson(veya MFÖ) nün söylediği bir şarkı vardı çok hoş bir parçaydı
nereden bulabileceğim hakkında fikriniz var mı (daha doğrusu Kazaa da falan nasıl aratayım)

Mazhar Alanson'un Türk lokumuyla tatlı rüyalar albümündeki (son albümü) Ne Dersiniz
adlı parçadan bahsediyorsun :)
işin garip tarafı şarkıyla dizinin hiç bir bağı yok yani içindeki sözler ile tamamen tesadüf :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...