Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Biz Size Aşık Olduk

Llama

Öne çıkan mesajlar

Türkiye dizi konusunda baya ilerledi demek geliyor içimden, sonra Berivan hede hödö gibi dizileri görüyorum yine tiksinti geliyor. Gerçekten çok güzel bir dizi Biz Size Aşık Olduk. En azından Türkiye geneline bakarsak direk göze çarpacak bir dizi. Herkese tavsiye ederim.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 28 May 2003 17:40 tarihinde demiş ki:
evet güzel dizi de, biraz fazla uzattılar paranın kokusunu alınca.

izliyorum, o ayrı konu da ilk bölümlerdeki tad yok.

bi de www.kanald.com.tr den çekin, manolya şarkısını. muhteşem.[hline]You know what capitalism is? Getting fucked!

lınkı tam yazsana bulamadımda
Sosyal ağlarda paylaş

Diziyi izlemiyodum ama son bölümde arkadaşlarda kalırken izledim, konuyu da anlattılar biraz. Tamam hoş dizi de o attila'nın "nihohaha madem 2 tane kötüyüz o zaman neden güçlerimizi birleştirip dünyayı ele geçirmiyoruz nıhahaha" olayı bayık olmuş biraz. Madem güzel dizimiz var o zaman uzatalım biraz yılan hikayesi yapalım kokusu aldım orda

Bu arada Şener Şen yönetir8-)[hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Bu senenin en iyi dizlerinden di bence "Biz Size Aşık Olduk"

haftaya son bölümü yada sondan bi önceki bölümü olması lazım öyle diyolardı.Iyi de olmuş cıvığını çıkarmadılar tam tadında bitiriyolar,

İnsanı fazla yormayan bi dizi ayrıca, ben mesela asmalı konağı uzun süredir izlemiyorum
çok fazla entrikalar filan dönüyo stres yapıyo bende, geriliyo insan[hline]I ma sucka for love.....
Sosyal ağlarda paylaş

harbı dızıyı uzatıyorlar ama o attılla kısma harbı adamı sınır yumagına cevırdı delı oldum seyrederken yaa valla bılla, bakalım sonra kı bolum nasıl olcak ya babası hapse dusermı sızce? yada nasıl bır durum beklıyor ne olur ya off gel salı gel[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Çünkü;Yürüyor Umudun Ordusu,Umutsuzluğu Kurşuna Dizerek...
Metall Ethlos & Athelas Ethlos
Sosyal ağlarda paylaş

ıyı gıdırda salla uzamasını muzamasını sımdı abı ne olcak bu dızı benı kanser etmeye basladı bı tvde bunu seyredıyorum abı bu attıllayı(ıkı t ıle) ahh ahh vermesınler elime... :)[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mandrake-, 03 June 2003 17:35 tarihinde demiş ki:
Bu akşam son bölüm var kaçırmayın bitiyor dizi

dizinin son 10dk sının reklamlarla 45 dk filan sürebileceğini şimdiden tahmin edebiliyorum :)[hline]I ma sucka for love.....

NE son bolummu[hline]Umutsuzluk Yasak Yılgın Türküler Söylemekte...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...