Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

45k-55k arası araba

CuteButPsycho

Öne çıkan mesajlar

Lorante said:

Yeni konu açmayayım Powershift Fiesta nasıldır iyimidir???

Tam hatırlamıyorum ama 2013 modellerinde arıza veriyormuş. 2014 ve sonrası iyidir. Tek eksiği manuel modu vites üzerindeki tuşlarla olduğu için biraz ruh eksikliği yaratmış. Oda kullananın tarzına göre değişir. Fiestaya takoz falan denmiş başlarda gülerek okudum. B segmentinin en iyi yol tutan arabasına takoz sıfatı olmamış. Tasarım olarak eskimeye başladı orası doğru fakat takoz kesinlikle değil. Fiesta alacaksanız kesinlikle titanium kasa alın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Konumu hortlatayim. Aracimi iyi bi fiyattan sattim.

Fiyatlar ucmus durumda. Bayiye gittim fabia 1.2 tsi dsg style paketi 61000 e birakiyor.

52500 e 2.el buldum kullanan var mi sizce alinir mi? 5 bin kmde temiz gibi araba. Eksper vs sokmadim henüz

İbiza ufak geliyor 1.0 ecotsi daha ilgimi cekse de arkaya insan oturamaz.

Polo şirket araci heycanlandirmiyo.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Kuzenim geçen aralık ayında aldı 52bin lira civarına; aynı bahsettiğinden. Sonra da chip yaptırdı ve oldukça memnun. Geçen hafta gelip 15" kışlıklarını aldı benden. Ekstradan 17" jant aldı. Yol tutuşu daha dinamik oluyor ama konfor ve tüketim artıyor. Küçük diskler de çirkin duruyor :

15" TS850 kışlıklarıyla kıyaslayınca 17" Pzero'ları, kafadan yazlık set +1,5 litre/100km fazla tüketiyor.

Kendisi oldukça memnun aracından.

Saygılar.
Sosyal ağlarda paylaş

Mino said:

Suzuki Swift var 4 ileri otm. Kullanan biri şanzımanın çalışma tarzını yazmış:

https://eksisozluk.com/entry/62513844

http://gaadiwaadi.com/wp-content/uploads/2016/06/2017-Suzuki-Swift-rear.jpg

Yenisi daha güzel olmuş. Alınır aslında ama hatun arabası diye dalga geçerler ya.
Sosyal ağlarda paylaş

paramecium said:

Selam,

Kuzenim geçen aralık ayında aldı 52bin lira civarına; aynı bahsettiğinden. Sonra da chip yaptırdı ve oldukça memnun. Geçen hafta gelip 15" kışlıklarını aldı benden. Ekstradan 17" jant aldı. Yol tutuşu daha dinamik oluyor ama konfor ve tüketim artıyor. Küçük diskler de çirkin duruyor :

15" TS850 kışlıklarıyla kıyaslayınca 17" Pzero'ları, kafadan yazlık set +1,5 litre/100km fazla tüketiyor.

Kendisi oldukça memnun aracından.

Saygılar.

Benim chip vs. Dertlerim yok abi. 10 saniyelik bi hizlanma bana yeter cok bile. Limitlerini zorlayim gibi dusuncem de yok. 15 olsun daha konforlu olsun ve az yaksin. Onemli olan ben 5 yil 95 bin km corsa kullandim. Bu da beni bi o kadar gotürsün istiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...