Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

öksürük söktürücü

7thBreath

Öne çıkan mesajlar

ya ben leş gibi öksürüyorum artık canım yanıyor öksürmekten, doktorada gittim asist diye bir öksürük sökücü şase mi ne verdi toz böyle suya döküyorsun falan günde 1 kere. Lakin ben çok öksürüyorum daha fazla öksürmek istemiyorum artık bunu bıraksam mı, devam mı etsem, var mı hiç tecrübesi olan?
Sosyal ağlarda paylaş

ya zencefil falan bir halta yaramadı bitti bir de, ıhlamur var ıhlamur gömüyorum sürekli boğazım yumuşasın diye. Doktor dinledi ciğerleri ama boğazın cok tahriş olmuş ondandır dedi, geçmezse 1 haftaya gel diyip 400mg geniş şeyli bir antibiyotik de yazdı yolladı o da günde 1 kere 7 tane falan var. 3. gün bugün anibiyotiğe başlayalı ben 5 gündür hala leş gibi öksürüyorum
Sosyal ağlarda paylaş

sinceod şurup iç. ama zenfeil bitti demşsin gene al onu içmeye devam et. sigara içiyorsan onu da bırak en azından öksürüğünü geçene kadar. zencefil en iyisi, boğazın tahriş olduysa ama şurup murup işe yaramaz. antibiyotik bitmeli, ama günde 7 kere verilen antibiyotik hiç duymadım.
Sosyal ağlarda paylaş

öksürük variant astım diye bi astım çeşidi var, kendini sadece öksürük olarak gösteriyo. bence bu kadar rahatsız edici ve uzun süreli bi öksürüğün varsa bi göğüs hastalıkları ya da allerji uzmanına görünsen olur. allerji uzmanına direkt gidemezsin gerçi önce dahiliyeye gitmen lazım sanırım, göğüsten tam emin değilim

ne zamandır var, sabahları mı daha fazla akşamları mı vb sorularım olurdu aslında ama çok yorgunum şu anda
Sosyal ağlarda paylaş

içmedim zaten daha az ama daha hırıltılı zor öksürmeye başladım kimi zaman kuru öskürüyom şimdi, böyle daha az sinir bozucu ve öksürmekten canım yanmıyor. belki geçiyordur pazartesi de aynı devam ederse salı giderim doktora bir daha.

ıhlamur hakkaten nolmuş ya öyle.
Sosyal ağlarda paylaş

7thBreath said:

içmedim zaten daha az ama daha hırıltılı zor öksürmeye başladım kimi zaman kuru öskürüyom şimdi, böyle daha az sinir bozucu ve öksürmekten canım yanmıyor. belki geçiyordur pazartesi de aynı devam ederse salı giderim doktora bir daha.

ıhlamur hakkaten nolmuş ya öyle.

winter is coming abi. izleyin şimdi, yavşaklar nasıl abancaklar aktar ürünlerinin fiyatlarına. zencefil de aynı şekilde uçacak fiyatı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...