Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşte yerli otomobil

Xaero

Öne çıkan mesajlar

GEd said:

sanssizsansli said:

https://www.youtube.com/watch?v=9IGanDlhi9I
mükemmel bi program olmuş
derindere şaşırttı beni

30 dk ızledım adamlar mukemmel olarak ben ben ben ben surekli ben diye yardıyorlar, firma reklamına dönmüş iş.

Otonom arabada 5 sene önce yapılmış meğer türkiye'de.

yabancı calısanımız yok diye gururlandığı kısımda dayanamadım kapattım ya.
sektörden anlayan biri abinin söylediklerinin palavra mı değil mi olduğunu özet geçsin pls

sözde tesladan daha çok gidiyormuş pilde
Sosyal ağlarda paylaş

Video'yu izlemedim ama Derindere'nin sahibiyle bir konferansta tanışıp sohbet etmiştim, söylediklerinin %80'i yalandır diye düşünüyorum.

Derindere'nin yaptıkları iş hiç küçümsenecek işler değil aslında ama yerliyle çok alakası yok. Adam zaten işinin ve kazancının büyük kısmını Çin'de yönetiyor. Çin'de elektrikli minibüsleri kullanılıyor aktif olarak, üretimini de Çin'de yaptırıyor zaten. Sadece adı Derindere işte.

Bir boş vakit bulursam izleyip daha detaylı açıklama yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

linko..

Elan Musk’ın göz bebeği modellerinden Tesla Model S P100DL, inanılması güç bir hız rekoruna imza attı. Tesla Model S P100DL yapılan testlerde 0-100 km/s hıza tam 2.28 saniye içinde çıkmayı başardı!

elan typosunu gormezsek ..

ki genel olarak elektikli arabalar hizli kalkisli..onu bir sorun olarak gosteriyorlardi..
Sosyal ağlarda paylaş

• 11 ay sonra ...
volvolar boyle yenı, ledler moda ya ondan yapıyorlar. 200bin biraz fazla tabi meganda 200k su anda.
satış için biraz kendini ispatlaması bi ncaplere falan gırıp cıkması lazım.

bu arada iç kısma bakınca araba daha prototip aşamasında diye düşünüyorum.
öle değilse serçe indoorla nah satar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...