Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

toefl

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...
ben şimdi hiç hazırlanmamıştım 4 section var sadece onu biliyodum girdim çıktım geldi sonuç 91 almışım. bunun şeyi nedir? ortalama falan heralde.

bi boka yarıyor mu yani 91 yoksa en az 100 falan çekmek şart mı düzgün toefl puanı aldım diyebilmek için. öyleyse adam gibi hazırlanıp gireyim bi daha. 600 tl bide kodumun sınavı.
Sosyal ağlarda paylaş

Virginia Woolf girse 120 alamayabilir arkadaşlar, yok öyle bi skor isteyen üniversite. 112-115 gördüm maksimum isteyen o da acayip hayvan bişedi. 110 falan isteyebiliyorlar. Benim şimdi baktığım 10-15 programdan biri 110 istiyo mesela. Diğerleri 80-87-90-95 falan diye gidiyor.

91 gayet gideri olan bi skor da, Vinghtor sen ne için giriyosun abi, bilmiyo musun ne lazım?

Bir skalası yok yani, kullanacağın yerin karar verdiği bir skor.

90'dan sonra kapılar açılıyor ama özetle.

hatta şöyle diyim, aynı sınav türkçe olsa forum geneli 105-115 arası dağılır falan 100ü geçemeyecekler çıkar sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
:D
thy toefl mı istiyomuş, vay anasını
benim arkadaşım 2-3 yıl önce kıçı kırık ingilizceyle girdi. yükseliyor falan şimdi hatta.

niyetin ciddiyse gir tekrar ya, iyi kazanıyo hostesler. adamın gitmediği ülke kalmadı bi de. duty free'den de içki alıp duruyor. uzak mesafe ülkeleri 1 gün de olsa geziyo falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
yav said:

:D
thy toefl mı istiyomuş, vay anasını
benim arkadaşım 2-3 yıl önce kıçı kırık ingilizceyle girdi. yükseliyor falan şimdi hatta.

niyetin ciddiyse gir tekrar ya, iyi kazanıyo hostesler. adamın gitmediği ülke kalmadı bi de. duty free'den de içki alıp duruyor. uzak mesafe ülkeleri 1 gün de olsa geziyo falan.

pilot lan ahah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...