Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Green Card Lottery

BonePART

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, DoGMeaT dedi ki:

eliniz is tutuyorsa gelin, alcipan asmayi, boya yapmayi, araba kullanmayi biliyorsaniz gelin, tugla dizmeyi fln biliyorsaniz kosarak gelin

1 yil icersinde f150 kamyonla gezer, mustakil evde yasar, kafaniza gore takilirsiniz

gelemioz işte tanıdık varsa bizi aldır o işleri falan yaparım elimden gelen işler ve daha fazlası var sdfh

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, DoGMeaT dedi ki:

eliniz is tutuyorsa gelin, alcipan asmayi, boya yapmayi, araba kullanmayi biliyorsaniz gelin, tugla dizmeyi fln biliyorsaniz kosarak gelin

1 yil icersinde f150 kamyonla gezer, mustakil evde yasar, kafaniza gore takilirsiniz

hiç birini bilmiyom da ne kadar zor olabilir ki ya

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Gizli dedi ki:

Para falan ödeniyor mu buna? Gerçi benim pasporun süresi bitmiş her halükarda yetişmeyecek ?

ben de buna takılıyorum ya eski pasaport var, neden aktif pasaport isteniyor ki olmadı referans olarak baksınlar, sanırsın ön koşullu alıyoruz.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, Meow dedi ki:

ben de buna takılıyorum ya eski pasaport var, neden aktif pasaport isteniyor ki olmadı referans olarak baksınlar, sanırsın ön koşullu alıyoruz.

pasaportu yenilemeye useniyorsan zaten cekilise fln hic bulasma , surec basarili gecse, o kadar fazla burokrasi ve form doldurmakla fln ugrascanki icin bayacak, pasaport yenilemek neki, 

basvuru beles degil ayrica, ve benim tecrubeme gore en az 2-3 kere girmek gerekiyor, ilk deneyiste cikan tanidigim kimse yok, 2-3. denemede denk geliyor cogu insana, ama bu yil ozel durum var, amerikada labor shortage yasaniyor her sektorde, belki daha fazla insan alirlar, bilmiyom, kismets

Sosyal ağlarda paylaş

michigan ozelinde, elin ayagin tutuyorsa hafta 50 saat calisarak ayda 2500 dolar fln cebine koyarsin, en dandik isi yaparak bile, yol kenarinda yaprak supuren, yahut bulasikcilik yaparak fln o parayi kazanirsin. daha fazla da kazanabilirsin, buyuk ihtimal calisma arkadaslarin arasinda kafasi duzgun calisan, uyusturucu muptelasi olmayan sen olursun, 2 aya mudur fln yaparlar.

gi gerek bile yok oyle fantazilere o para icin, hic bisi yapmayip ubereats fln yardirsan, yemeksepeti kuryeligi gibi, ama kendi arabanla yapiyorsun, cok daha fazlasini kazanirsin, istedigin saatte calisir istedigin saatte kapatir evine gidersin.

amerikada fakir olmak mumkun degil, zenci fln degilsen. sokakta fln kalmazsiniz.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...