Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OnePunch-Man [anime]

Cuce

Öne çıkan mesajlar

ya işte otakular biraz sosyal olarak daha içine kapanık ve mesafeli diye öyle bir stereotip konuşma oluşmuş olabilir belki.

king harici saitama'yı herhangi birşeyde yenebilen yok zaten ahah. o yüzden ünvanı boşa değil aslında.

blast ne zaman çıkacak yalnız, en merak ettiğim şey sanırım hikayede.

Sosyal ağlarda paylaş

@Sam sivrisinegi unutuyorsun :) Saitama nin elinden kurtululabilen yegane yaratik (ne sahneydi o ya:)).

Genelde -shi tanimadigin sahislar icin ozellikle gazete haberlerinde, bilimsel makalelerde ve kontratlarda kullaniliyor. Gunluk konusmada bayagi nadir kullanimi var. Vaktiyle bizim eski ofisteki Japonlarin kullandiklarina hic denk gelmedim.

Ben mangayi takip etmiyorum, ama manga arc i bitti mi? yada bitmek uzere mi?

Sosyal ağlarda paylaş

@Gallant ahah sivrisinek konusunda saitama'yı yenebilirim sanırım, odaklanınca havada tek elle tutuyorum bazen, literally one punch lol.

ya bazı tarih otakuları gozaru gozaru kullanıyor antik, onun gibi. p5'te morgana wagahai kullanıyordu antik royal we gibi. günlük kullanımdan düşmüş de olsa biraz charın mindset'ini yansıtması açısından.

webcomic hayli ileride ama adaptasonu kullandığı için anime arada fazla fark kalmadı, hala op'taki charlar dövüşüyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...