Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2015-2016

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Kobe'nin oyun estetiği ve izlenebilirliği Jordan ile karşılaştırılır ama Lebron başka bir boyutta ve Jordan ile birlikte anılacak adı kariyeri bittiğinde. Özellikle bu seride çok başka oynadı. NBA tarihinin en iyi regular sezon derecesine sahip takımını, 3-1 geriye düşmesine rağmen ikisi deplasmanda olmak üzere geri getirdi ve şampiyon yaptı.

Lebron zaten durdurulmaz bir hücum gücü ok ama, Kidd gibi Nash gibi etrafındaki parçaları da yüceltiyor. Bu durdurulmaz hücum gücü ünvanı; 1-2 sene sonra Anthony Davis, KAT ve Durant'e geçebilir ama Lebron geliştirdiği organizasyonu yönetme ve oyunu yönlendirme özelliklerini her sene başka bir yere çekiyor. Bana göre NBA'in en iyi oyun kurucusu da o.

Love belasını Celtics'e işe yarayacak 1-2 küçük parça karşılığında verseler bile takım seneye daha güçlü olur
Sosyal ağlarda paylaş

Wade'in 2006'daki Dallas serisi kapışır anca bununla. 2-0'dan 4-2 dönmüştü. 3-2'ye getirene kadar 3-0'lık seride sanırım 40+ atmıştı her maç. Tabi o seride Alonzo Morning'in müthiş blokları ile geri gelen bir maç ve Payton'ın çaldığı topla gelen şampiyonluk vb. anlar da vardı, Shaq da vardı. Ama Wade ayrıydı, alıp gelmişti şampiyonluğu, Dallas da Dallas'tı yani.

Bunlar tabi rakamlar ve boxscore üzerinden yorumlanmaz ama sanırım yaşım daha genç ve Wade hastası olduğum için o seriyi izlerken daha çok etkilenmiştim
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:

Wade'in 2006'daki Dallas serisi kapışır anca bununla. 2-0'dan 4-2 dönmüştü. 3-2'ye getirene kadar 3-0'lık seride sanırım 40+ atmıştı her maç. Tabi o seride Alonzo Morning'in müthiş blokları ile geri gelen bir maç ve Payton'ın çaldığı topla gelen şampiyonluk vb. anlar da vardı, Shaq da vardı. Ama Wade ayrıydı, alıp gelmişti şampiyonluğu, Dallas da Dallas'tı yani.

Bunlar tabi rakamlar ve boxscore üzerinden yorumlanmaz ama sanırım yaşım daha genç ve Wade hastası olduğum için o seriyi izlerken daha çok etkilenmiştim

zamanında izlememişlere şu notu düşmem şart... Arkadaşlar Wade falan hikaye, hakemler şahane.

hakemler 2 maçı falan direk verdi miami'ye ve özellikle wade'e...

- Wade finaller boyunca 16.2 serbest atış kullandı maç başına.
- Shaq 2002'de sürekli hack-a-shaq yerken ve nba tarihinin en dominant performanslarından birini ergilerken maç başı 17 serbest atış kullanmıştı. ahsdufhuadshfuadsh
- Wade 5. maçta 25 serbest atış kullandı. Mavs mi? Onlar da takım olarak 25 serbest atış kullandı :D
- Wade 6. maçta 21 serbest atış kullandı. Mavs? Takım halinde 23

ulan yazdıkça sinirleniyorum. haaaaaa bir de üstüne üstlük 5. maçı Dallas'tan direk Wade'e hediye ettiler, şuradaki backcourt violation'ı çalmayarak. Bir de devamı yok, çok yalan bir faul çalıyorlar bunun üstüne Wade'in penetresinde. olacak iş değil

http://www.youtube.com/watch?v=ETCYHLgpMT8
Sosyal ağlarda paylaş

süperstarda olsa ağır adamı severim.
28 yaşında ise daha olgun adam tavrı sergilemeli.
attığı her basketten sonra ağızlığını dışarı çıkarıp çevirmeleri,abuk subuk hareketler yapmaları,1 şampiyonluk ve MVP ödülü alıp hemen havalara girmeleri falan benim hoşuma gitmedi.
ama başta dediğim gibi. benim düşüncem böyle. belki azınlıktayım. olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...