Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

STSL 5. Hafta | Fenerbahçe - Bursaspor @ 20.09.2015 20:00

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

zegna ne biçim yöneticisin ya rage'e bak :D

güzel galibiyet, hasan ali aldı maçı ama persie falan hikaye. nani çok iyi, alıştık artık. hocanın....

inş uefa gruplarında patlarız ki patlayabiliriz kassak da bu ne idüğü belirsiz oyunlarla. böylece lige odaklanıp şampiyon olabiliriz. bjk dışında rakip yok zaten. iyi oynadığımızdan değil ama kalite farkı yetiyor be abicim :D
Sosyal ağlarda paylaş

Özeti daha düşmemiş de gollere önemli pozisyonlara baktım.

Hakem hatalarını haliyle pek göremedik, özetlere falan yansırsa görecez artık. Yalnız penaltı denilen pozisyonun alakası yok penaltıyla. Yakın mesafe, gelişine vuruş, kapalı kol. Gerçi dün Semih'in rakibe temas bile etmediği pozisyonda penaltı mı tartışılır diyen Fenerliler vardı, olabilir :)

Bursa'nın kalecisi tam keko, iki golü de tıngır mıngır giden toplarla yemiş. İkincisinde yapacak çok bir şeyi yok gerçi.

İki golde de atanlardan çok attıranların imzası var, ilkinde Markoviç çok güzel gelmiş, ikincide Hasan Ali'nin sıyrılması zaten resmen rakibi aşağılamaktan kart gerektirecek güzellikte :D
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Özeti daha düşmemiş de gollere önemli pozisyonlara baktım.

Hakem hatalarını haliyle pek göremedik, özetlere falan yansırsa görecez artık. Yalnız penaltı denilen pozisyonun alakası yok penaltıyla. Yakın mesafe, gelişine vuruş, kapalı kol. Gerçi dün Semih'in rakibe temas bile etmediği pozisyonda penaltı mı tartışılır diyen Fenerliler vardı, olabilir :)

Bursa'nın kalecisi tam keko, iki golü de tıngır mıngır giden toplarla yemiş. İkincisinde yapacak çok bir şeyi yok gerçi.

İki golde de atanlardan çok attıranların imzası var, ilkinde Markoviç çok güzel gelmiş, ikincide Hasan Ali'nin sıyrılması zaten resmen rakibi aşağılamaktan kart gerektirecek güzellikte :D

Serdar azizin iki elini kullanarak ittigi pozisyon penalti diyoruz abi. Ele carpmaya penalti diyen oldumu gormedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bursa'nın golünü izledim şimdi.

FB defansı izlemiş, tamam tam yerleşemeden top alıp geldi adamlar da o kadar rahat kayarak vurmasın o adam 6 pastan yahu. Bu defans iş açacak FB'nin başına ileriki haftalarda.

Pozisyon öncesi Meireles'in pozisyonuna da çok itiraz gelmişti ama bence onda da bir şey yok. İkisi de birbirine koşuyor, Meireles önce yetişmek için zıplayıp havada vuruyor, çarpıştıklarında da ayağı yerde olan Bursalı dengesini koruyor Meireles havada diye koruyamıyor.

Daha kapsamlı özeti daha yüklememişler ligtv'ye o yüzden hakem katliamına bakamadım henüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Zegna said:

Serdar azizin iki elini kullanarak ittigi pozisyon penalti diyoruz abi. Ele carpmaya penalti diyen oldumu gormedim.

Ha pardon o zaman, yanılttı LigTV.

Daha özeti koymamışlar, goller kısmında da "penaltı mı yoksa" diye benim dediğim pozisyon var bir tek, onu diyosunuz zannettim bir tek. Özet gelsin bakarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...