Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cepteteb mi Enpara mı

Drall

Öne çıkan mesajlar

Enpara'yı aktif olarak kullanıyorum ve gayet memnunum. Şu yemeksepeti zımbırtısı yüzünden cepteteb de açasım var, onun avantajları neler kullanan var mı? Enpara gibi başka bankamatikten para çekme, ücretsiz eft vesairesi var mı? Öğrencilik bitince hesap işletim ücreti kesen bütün banka kartlarımı kapatmayı planlıyorum da. Cepteteb + enpara + maaş kartı takılırım, ama cepteteb enpara gibi güzel değilse hiç kasmiyim

evet kullananlar, övün ya da sövün bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

cepteteb enparayı kopyalıyor gibi... yemeksepeti olayını ilk enpara yaptıydı.

şu an enparadaki güzel bir kampanya muhtemelen seneye ceptetebde olur o yüzden ikisini bir arada kullanmak lazım gibi nasılsa bedava...

marka imajı olarak bakarsak teb deyince gözümde bıyıklı sırıtan titreyen kötü aksanlı bir amca canlanıyor.

o yüzden kullanmam ne yapsalar sasdf

http://www.mediacatonline.com/wp-content/uploads/2012/09/TEB.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

enparada da gunluk faiz vs var 23:00-06:00 arasi olmasi lazim. oranlari kiyaslamak lazim.

ben enparaya gectigimde yemeksepeti kampanyasi yeni bitti faydalanamadim. baska kampanyalar cikti sonra. bence ocak'a kadar bekle acil degilse. aralik son falansa cepteteb enpara %20 iade kampanyasinda, bir anlami olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

vulga said:

enparada da gunluk faiz vs var 23:00-06:00 arasi olmasi lazim. oranlari kiyaslamak lazim.

ben enparaya gectigimde yemeksepeti kampanyasi yeni bitti faydalanamadim. baska kampanyalar cikti sonra. bence ocak'a kadar bekle acil degilse. aralik son falansa cepteteb enpara %20 iade kampanyasinda, bir anlami olmaz.

Duzeltme
23.00-5.00

Enparadan memnunum ve maasi oraya atiyorum. Butun banka hesaplarini kapadim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...