Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EuropaLeague: Fenerbahçe - Molde FK | 17 Eylül Perşembe @ 20.00

cmrownz

Öne çıkan mesajlar

Smoke said:

Tam bir skandal sonuç kim ne derse desin... Yok hoca yeni, yok sistem takımı, yok takım daha alışmamış.
Rakip molde lan... Dark hariç kimse duymamıştır eşleşene kadar. Hani celtic ajax falan olsa tamam diyeceğim de molde ne lan...

Buradaki BJK'lilerin hepsi biliyordur asdfsd hatta bir ara komple maçlarını izliyorduk. Ahh Linnes'i alabileydik :(

Twitter da BJK hesapları komple maç linklerini vs. paylaşırdı. Solskjaer reyiz TD'leriydi o zamanlar taş gibi takımlardı ama tey tey
Sosyal ağlarda paylaş

offf fener fena batırdı. yani artık söyleyecekleri hiç bir şey kalmadı. hadi geçen seneki kadro olsa tamam diyeceksin ama üstüne nani gelmiş,RVP gelmiş,iyi yerli transferler var, gene iyi seviyede yabancılar da geldi . lan teknik direktörün de fena degil hani ama ahahahahha zuhaaaaaaaaaaaaaaaaa .zavallı fener beter ol beter:D
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

takımları yetersiz arkadaşlar toplanmış buraya.
akşam izlesinler top nasıl oynanıyormuş.
Fenerbahçe rahat yener.
Van Persey ve Fernandao coşar diyorum.
Takımda sakat oyuncu çok.
Ama çok şükür Allahıma para var,huzur var,bok gibi derinlik var kadroda.

Şöyle bir 11 olsa sanki güzel olur.

Volkan
Şener
Mehmet Topal
Kadlec
Caner
Alper Potuk
Ozan Tufan
Meireles
Volkan Şen
Van Persey
Fernandao

Yeni transfer Markoviç cezalı.
Ba,Kjaer,Josep de Souza sakat.
Nani'nin hafif sakatlığı var ama muhtemelen riske edilmeyecek.
Bruno Alvez iyileşmiş,oynatabilirler de,oynatmayabilirler de.

öncelikle şu futbol fakiri arkadaşı bi alıntılıyalım da, kendini futbol yorancısı (?) olarak gören bilgisiz arkadaş gibi böyle maçlardan önce büyük konuşmamak gerektiği ibret-i alem olsun.

bu takım birlikte nerden baksan 15 maç yaptı hazırlık maçlarını da sayarsak, 5 maç sonra bile bu uyumsuzluk gözle görülür biçimde azalması gerekirken her hafta gittikçe bireysel çabalar dışında hiç bir halt yapamayan takım haline nasıl geldik biz ben anlayamıyorum. 90 dk. boyunca ne bir ikili oyun ne bir kanattaki adamı boşa çıkarıp kanat organizasyonu vs. hiç bir şey yok sahada futbol adına. ancak meirelesin pası gibi bireysel bir şey olacak da gol atıcaz inşallah. oyuncular da rezalet ötesi ama takıma 2 hafta başka 3 hafta başka taktik oynatıp o taktiklerde yanlış adamları yanlış yerlerde oynatmakta ısrar eden vitor malesef başrolde. orta sahada aynı defansif karakterde 3 tane adamı rasgele ortaya serpiştirmek nedir ben anlamıyorum. onun dışında sahada volkan şen rezalet ötesi oynadı, hatta oynayamadı bile onu bile yapamadı. caner sıçtı sıvadı, ozan çok fena hatalar yaptı meireles desen yine yoktu zaten sahada asisti dışında. sahada bir şeyler yapıyor gibi gözüken tek adam topalı hoca oyundan aldı, deli gibi çırpınıp hiç top alamayan van persie oyundan alındı. değişiklikleri kesinlike kafam almadı benim, hocanın bildiği bir şey vardır diyordum, o da fos çıktı. bu takım böyle gitmez hakikaten uefa 2. maçtan sonra işler değişir benden söylemesi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...