Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

paradoksalkedi said:

XL ve XS muhabbeti saldırı hızını etkiliyor denmiş; false. Saldırı hızı tamamen move'lar ile alakalı. XL ve XS canı etkiliyor. Şuradan her move'un DPS'ine bakabilirsiniz:
http://pokemongo.gamepress.gg/pokemon-moves

kilodaki xl xs canı etkiliyor, boydaki xl xs saldırı hızını hocam.
Sosyal ağlarda paylaş

O oyunlarla bu oyun arasında ki fark yüzünden burada fake gps takılana laf edilmiyor bence. Ki ediliyorda , o kadar değil.

WoW gibi bir oyunla bu oyun kıyaslanır mı ya. Dolan dolan pokemon topla alt tarafı.

Candy Crush topiği var mı bilmiyorum ama o varsa orda hile konuşanlarla bu kıyaslanılabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

ben beşiktaş taraflarında arkadaşları oyunu oynayan ama kendisi oyundaki hatalardan dolayı release i bekleyen çok kişi gördüm. şuan oynayan adam apk veya farklı ülkelere ait accountlar ile release olmamış oyunu oynayarak onların önüne geçiyor. hmm.

edit: hileyi savunmuyorum. hileyi banlayacaklarsa oyuna dışardan erken giriş yapanlarda banlansın (tu)
Sosyal ağlarda paylaş

Abi hala aynı şeyi anlatıyosunuz. WoW ile dotayla HS ile bu bir mi?

Bunda fire/red ya da işte herhangi eski gameboy oyunları gibi bir durum olsa eyvallah. Alt tarafı dolanıp dolanıp pokemon topluyosun o kadar. Hani aman aman bir emek bir oyunda feature yok.

WoW veya HS bu kadar tırt oyunlar değiller , o yüzden daha değerliler , o yüzden orda hile yapmak veya yapıp rahat rahat konuşmak mümkün değil. Bu oyun onlara kıyasla tırt , o yüzden rahat rahat hile yapsan bile zaten 2 aya kalmaz herkes bırakacağından iplenilmiyor.

Ben mesela hile yapmama rağmen bütün gün oynamadım, baydım artık. Gezen adam nasıl baymasın , çok çok fazla insan bırakır yakında. Hardcorecular kalır bi tek o da mobilde ve yürüyen sayıları azdır.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...