Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

Xenocide said:

sipeyskeyk said:

abi mükemmel bir yer buldum. izmir - bostanlı.

http://i.hizliresim.com/QMd7Oj.png

2 tane dip dibe 3 lü pokestop var, sürekli lure basılı akşamüzerinden başlayarak.

Gittim bugün çimlerde 1 saat oturdum onlarca yakaladım.

dün akşam burdaydım 2 saat oturduk o üçlünün ortasında. 1 lure ben attım onun harici gece 3'e kadar luresuz kalmadı sdfg

o sağdaki gyme 1500lük snorlax koyanın da ak
takılalım mı la bu akşam 2 de bira alırız ssfsf. Kaçta gittin ki? Biz bir ara 3 tane uzun saçlı elemanın yanına gittik siz miydiniz yoksa

O hemen biraz aşağıdaki 4 pokestop ortalanabiliyor, orası yerine inadına o üçlüye atılıyor lure hep meh.
Sosyal ağlarda paylaş

vivavale said:

Benim kılkurdu flamethrower oldu. Ben elektürüklü olandan istiidim.

Sabah işe gelirken aklıma geldi nigga pokemon var mı acaba diglet mi acaba afrikada ne yakalıyolar merak ettim

bunun easter egg'i var, evolve etmeden önce animedeki bu pokemonlara sahip olan 3 kardeş var, hangisini istiyosan onun sahibi olan trainerın ismini veriyosun pokemona öyle eviriyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi şöyle birşey var pokemonu en alt seviyede de power up yapsan fark etmiyor sonuçta evolve olduğu zaman cp sine göre yükseliyor ama ben mesela yüksek gördüklerime evolve yapıyorum çünkü candy o kadar kolay bulunmuyor. Ayrıca insanlar bu kadar lure modul u nereden buluyor allah aşkına ya
Sosyal ağlarda paylaş

İki ihtimal vat ya satın alıyolar ya da zaten lurelü bölgelere dikkat ettiğinde çoğunlukla farklı kişilerin amme hizmeti gibi koyduğunu görüyoruz. E zaten bi bölgede 30-40 kişi oluyor 10 tanesi koysa saatler sürüyor.
Bak mesela bu beşiktaş abbasağa parkı dün akşamdan. Mşllet cipsi birayı şarabı almış pokemon emiyordu.

http://i.imgur.com/jkOmjJV.jpg

Burada rahat 60 kişi vardı, tribünün diğer kısmı da böyle kalabalıktı :D
Sosyal ağlarda paylaş

ohyeah said:

Abi ben bişeyi anlamadım yalnız. Herhangi bir pokemonun xs-xl olması neye bağlı? Ayrıca hayvanı power up yaparak gidip evolve yaparsak sonunda farklı birşey oluyor mu? Yani bakıyorum vapereon( isim yanlış olabilir) 1500 lük olan da var 1000 olan da. Bu neye bağlı?

Abi bilrn var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...