Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

kendi bölgelerinde çok çıkıyor ama nadiren başka yerlerde de çıkıyorlar. kendi bölgesi olana denk geldiysen çıkar yine.

beykoz mihrabat korusu vs civarında her gün var neredeyse. magnemite, voltrob vs de dolu. elektrik bölgesi heralde orası.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

stimpak said:

Kesin bilgi, güzel bilgi.

Eevee'leri normalde taşla falan istediğimiz türe evolve ediyorduk, ama Go'da taş maş da yok random gibi görünüyordu.

bi yolu varmış meğer.

said:
It would seem that there is in fact a way to force an evolution of your Eevee. The Eevee Brothers from the original anime were named Rainer, Pyro, Sparky and they owned a Vaporeon, Flareon and Jolteon respectively. If you nickname your Eevee either Rainer, Pyro or Sparky, your Eevee will evolve into that desired Eeveelution!
Sparky = Jolteon
Rainer = Vaporeon
Pyro = Flareon

Evolve etmeden önce adını değiştirmeniz yeterli yani.

Sen denedln mi bizzat?
Jolteon'u da yapsam uclemem tamamlanacak. Sik cikan pokemonlar arasinda en verimlisi bu eeve'nin evrim gecirmis halleri sanirim.

Bana hep vaperon çıkıyodu dün bunu görüp jolteon yaptım oldu. Şansa denk gelmediyse doğru. Bi tane daha toplayınca flareon yapıp onaylicam :)
Sosyal ağlarda paylaş

İstanbulu dolaşıcam deli gibi , hem hanımla oturup takılabilecek , hemde en bol ,varsa böyle 3-4 pokestoplı bir yer bulucam , sonra her akşam hanımı alır götürürüm oraya müdavimiymişiz gibi :D

Avrupa yakasında tek noktadan (ya da daha iyisi tek cafeden mekandan) en çok pokestopa ulaşanlar haber versin nerede olduğunun o yerin ki gidebilelim.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

İstanbulu dolaşıcam deli gibi , hem hanımla oturup takılabilecek , hemde en bol ,varsa böyle 3-4 pokestoplı bir yer bulucam , sonra her akşam hanımı alır götürürüm oraya müdavimiymişiz gibi :D

Avrupa yakasında tek noktadan (ya da daha iyisi tek cafeden mekandan) en çok pokestopa ulaşanlar haber versin nerede olduğunun o yerin ki gidebilelim.
besiktas carsi olabilir. Hatta elma pub falan, yanlis hatirlamiyosam o meydanda iki stop vardi.
Sosyal ağlarda paylaş

Rahat rahat pokemon go oynamayayım diye evlenmedim. Hatta evlenirken pokemon go hiç aklıma gelmemişti. Lan bu bir mecburiyet değil , insan hem pokemon go oynamak hem karısıyla vakit geçirmek isteyemez mi? Gidiim eşimle oturayım bir yere beraber güzel bir vakit geçirelim , ayrıca + olarak pokemon go oynayayım bol bol. İkisinide istiyorum olmaz mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...