Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

razzRaziel said:

ne güzel işte magikarp harika oluyor evrim geçirince

400 tane candy istiyor. 400'e ulaşana kadar bi bok olmadığından takılıyoruz kendileriyle.
Millette onlarca 500+ pokemon var. Bense Magikarp farmlıyorum. Arada partiye zubat, saydek ve tenta geliyor. Baydım lan. Yeter. Ben de eeveeler, ratatalar, pidgeyler görmek istiyorum.

Bugün şansa bir gymin önünden geçtim. 400'lük iki tane pokemon vardı. Bana anca magikarp.
Sosyal ağlarda paylaş

cpye çok bakmayın, cpnin tek avantajı az upgrade yapacak olman.
Aynı pokemon bile olsa hepsinin hpsi, normal atak ve epic atakı farklı oluyor. Cpyi şeker ile upgrade edebiliyorsun ama hp ve atak çeşitlerini upgrade edemiyorsun. Onun için pokemonu yollamadan önce cpsine değil hpsine ve ataklarına bakın.
Sosyal ağlarda paylaş

razzRaziel said:

saçma değil niye saçma olsun daha 0.29 versiyon beta yani, o yüzden tüm dünyaya açılmadı.

da abi local telefon saatini kullandığın zaman o hata oluyor evet. neyi test ediyorlar yani, "bakalım keşfedecekler mi lan" diye mi test ediyorlaa? gerçi denemedim, harbi oluyor mu lan sfdsfd.
Sosyal ağlarda paylaş

Aceace said:

razzRaziel said:

ne güzel işte magikarp harika oluyor evrim geçirince

400 tane candy istiyor. 400'e ulaşana kadar bi bok olmadığından takılıyoruz kendileriyle.
Millette onlarca 500+ pokemon var. Bense Magikarp farmlıyorum. Arada partiye zubat, saydek ve tenta geliyor. Baydım lan. Yeter. Ben de eeveeler, ratatalar, pidgeyler görmek istiyorum.

Bugün şansa bir gymin önünden geçtim. 400'lük iki tane pokemon vardı. Bana anca magikarp.

Ne biçim pokemon oyunu bu, rattata ve pidgeylerin very common pokemonlar olması lazım. Psyduck'un ise biraz daha rare. Red/Blue'yu 30 kere bitiren nesilden biri olarak yadırgadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...