Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pokemon Go

pattisliborek

Öne çıkan mesajlar

bişey sorucam
ios kullanıyorum her server gittiğinde tekrardan mail ve şifre girmem gerekiyo
yok mu beni hatırla olayı
google appini indirdim orda log in'im varmış zaten ama her seferinde giriyorum

@@1 e mail kısayolu yap şifreni de kopyala yapıştırırsın demişler şimdilik öyle yapıyorum (şifrem çok uzun üşeniyorum her seferinde)
Sosyal ağlarda paylaş

son olarak başka bişey

bugun gym önünde 2 çinliyle kapıştık 3 kişi
kırmızılar olarak dövdük sarıları kalkıp gitti onlar sonra üzülerek ama benim en güçlü pokemonum bayıldıgı için 2.yi koydu lider olarak
diğer arkadaşlar (biriyle orda tanıştık KIRMIZI KARDEŞLİĞİ YAPIP) da soktu 2. ve 3. olarak
ben sonra en güçlü pokemonumla dövüp dövüp sürekli lvl 4 yaptım gym'i ama sokamadım pokemonumu (yada replace edemedim)
bi baktım sonra başka bi tip daha gelmiş kırmızı o koymuş 1. sıradan pokemonunu
yok mudur bunun bi yolu?
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

son olarak başka bişey

kırmızılar olarak dövdük sarıları kalkıp gitti onlar sonra üzülerek ama benim en güçlü pokemonum bayıldıgı için 2.yi koydu lider olarak
diğer arkadaşlar (biriyle orda tanıştık KIRMIZI KARDEŞLİĞİ YAPIP) da soktu 2. ve 3. olarak
ben sonra en güçlü pokemonumla dövüp dövüp sürekli lvl 4 yaptım gym'i ama sokamadım pokemonumu (yada replace edemedim)
yok mudur bunun bi yolu?

bi an vucut geliştirme topiğinde sandım kendimi kafam dalgın lan gym önünde ne çinlisi ne kavgası diyodum ulan ya HAHAHAHAHAHAHAHAHA
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

cevredeki pokemonlar herkese aynı mı görünüyor ?

birisi yakalayınca senden kayboluyor mu o pokemon ?

bunu test etme şansım olmadı

raritye göre levele bağlıdır. iki gün önce bana jinx çıkmıştı, yandaki bi kaç bebeye çıkmadı misal. görünen standart pokemonu herkes yakalayabiliyor. onun da cp si farklı oluyor ama benden düşük lvlli adama daha yüksek cp li geldiği de oldu
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

cevredeki pokemonlar herkese aynı mı görünüyor ?

birisi yakalayınca senden kayboluyor mu o pokemon ?

bunu test etme şansım olmadı

aynı yerde pokemon çıkınca kaç kişi varsa hepsine çıkıyo hepsi de yakalayabiliyo. yani grup gezmenin sakıncası yok =) biz arkadaşla hep aynı şeyleri yakaladık o şekilde. incense vs kullanınca anca farklılaşıyo biraz ama temelde time ve location ile serverdan sabit data geliyo gibi. random değil yani. biri pikachu var derse koşabilirsin hemen oraya =P

edit:biz aynı leveliz tabi arkadaşla. level de bi değişkense bilemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bikaç şey sorucam.

şimdi bu 25. sayfada verilen linkten yükledim sürekli donuyo tam yakalıyorum donuyo vs vs bisürü bug yokmu daha stabil bi versiyonu?

aynı olan pokemonların cp düşük olanı yolluyorum ben hep bunu yapmak bişey kaybettirir mi?

aynı pokemon cp farklı kilosu vs farklı bunların olayı ne?

yeterli candy olduğu anda evolve yapıyorum yapmalımıyım?

gym olayına hiç girmiyorum sürekli dayak yiyorum kadıköy komple alınmış :(

genel olarak ilerisi için nasıl bi strateji izlemem lazım team blue oldum bunun olayı ne bilmiyorum:)

teşekkür ediyorum şimdiden 😘
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

son olarak başka bişey

yok mudur bunun bi yolu?

bayılanı resleyip öyle gym'e tıklayıp ata pokemonu. ben öyle yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

Seperate said:

https://www.youtube.com/watch?v=1bsOI4bAhnQ

bu nedir birader cidden çalışıyor mu bu, üzücü olur, deneyelim

ben online oyun yapıp da sunucu saati falan kullanmadan böyle bir açığa neden olan yazılımcıyı hemen kovmam.
önce bi güzel döverim. sonra kovarım.

oluyo lan bu lol asdfsaf

gerçi dur bakalım belki ekranda gösterdiği saat değişiyordur, bi bekleyeyim 25dk daha.
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

son olarak başka bişey

yok mudur bunun bi yolu?

En guclu pokemonunu itemlerden sprey sikarak hp'sini fullemen gerekiyor. Gym'e yalnizca full hp poke sokabiliyosunuz
Sosyal ağlarda paylaş

haxx

razzRaziel said:
imamizer said:
Seperate said:
https://www.youtube.com/watch?v=1bsOI4bAhnQ bu nedir birader cidden çalışıyor mu bu, üzücü olur, deneyelim
ben online oyun yapıp da sunucu saati falan kullanmadan böyle bir açığa neden olan yazılımcıyı hemen kovmam. önce bi güzel döverim. sonra kovarım.
oluyo lan bu lol asdfsaf gerçi dur bakalım belki ekranda gösterdiği saat değişiyordur, bi bekleyeyim 25dk daha.

ban yemeyelim ajsgfas
yalnız acaiyip saçma ya şunda hata yapmaları öyle böyle değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...