Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon’s Dogma

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Hard mode açınca karakterin levelına itemlarına dokunmadan oyunun en başına atıyormuş diye bir şey okudum. Bu her zaman için geçerli mi, yoksa sadece oyunu bitirdikten sonra NG+ amaçlı mı? Şimdi level30 küsür filanım ama herşey gitsin de istemiyorum, sadece questleri resetlemek için kullanılabilir mi bu? Oyuna tek save slot koymak ta neyin kafası o ayrı bir tartışma konusu.

Bir de Hard mode için bir level gereksinimi filan var mı? Level30 civarında sıfırdan başlamak mümkün mü?
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

main questte birazcık ilerleyince uyarı filan göstermeden side questleri çatır çatır failliyor, umursamadan devam etmiştim de fail olan side questlerden birinin chaini varmış, bayağı bir şey kaçırıyorum sanırım. bunları tekrar almanın bir yolu yok mudur, ne yapmak lazım?

hangi quest olduğunu tahmin ettim ben de kaçırmıştım onu. ng+'da yapıcaksın artık.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Seru said:

ShadowFury said:

main questte birazcık ilerleyince uyarı filan göstermeden side questleri çatır çatır failliyor, umursamadan devam etmiştim de fail olan side questlerden birinin chaini varmış, bayağı bir şey kaçırıyorum sanırım. bunları tekrar almanın bir yolu yok mudur, ne yapmak lazım?

hangi quest olduğunu tahmin ettim ben de kaçırmıştım onu. ng+'da yapıcaksın artık.

zamanın ötesinden şuna sövmeye geldim. ne kadar kötü ne kadar salak bi game design'dır bu ya.

-quest'i ver.
-quest'e giderken girdiğin yanyolda hayvan gibi dayak ye.
-"sanırım oyun bana bir şeyler anlatmaya çalışıyor, daha sonra geleyim."
-main quest'ten devam et.
-3 ya da 4 main quest sonra (ki bunların 2 tanesi falan git şunla konuş tarzı questler. yokuş aşağı bıraksan zaten kendi kendini yapıyor quest.) fail olsun. bi de tek quest değil, questline komple gg olsun.

mal mısınız yahu? side quest'in oyunun başlarındaki main quest'le fail olmasını geçtim, HAYVAN GİBİ DAYAK YEDİĞİME GÖRE DAHA SONRA GELEYİM diye dışlıyorsun oyuncuyu, quest'in fail olacağına dair herhangi bi emare yok uyarı yok, ondan sonra vay efendim fail.

hahahasiktir ordan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...
sonunda onlarca saat tadını çıkara çıkara bitirdim, senaryoyu beğendim. başında göründüğü kadar basit değil. sabaha kadar reddit teorilerine boğuldum. sert ve dramatik bir evren baya.

şimdi new game plus açacağım hard mode'da. isle farmlayıp ur dragon kesmeyi planlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...