Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon’s Dogma

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
Xenus said:

berserk'i andırıyor dünyası. hatta bir berserk oyunu anca böyle birşey olabilir zaten
http://www.youtube.com/watch?v=3iTiM1reOOk

gece karanlığında ilerlemek baya keyifli, ne çıkabilir ki ehehe diye, low level ormanda ilerlerken ilk defa bir drake ile karşılaşmam yediğim en büyük dumurlardandır herhalde

öyle çok karanlık bi atmosfer göremedim şimdi izliyorum tabi en başları daha oyunun. öyleyse fırlatayım cüzdanı. gatsu build inc.
Sosyal ağlarda paylaş

Dün akşam 2 saat kadar oynadım, çabuk bağladı kendine oyun. Dövüş sistemi çok başarılı. Crafting biraz karışık geldi bana, Resident Evil vb. oyunlara benziyor gibi. Hikaye vasatın biraz üstünde ama çok ilerlemedim bilmiyorum. Zorluk bazen keyifli bazen saç baş yolduracak cinsten. Level 11de banditlerin kılıçlı kalkanlı olanları reskill çekerken etrafındaki minyonları çıtır çerez gibi. Neyse oynadıkça yazarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Ben de iyiki 60 dan almışım zamanında. İndirim zamanını bekleyen veya daha sonra alirim diyen arkadaşlar varsa onları etkiliyecek bu durum. Oyunun steam sayfasında konu açtım belki en azından cevap verdiririz.

http://steamcommunity.com/app/367500/discussions/0/405690850607042351/

Destek olmak isterseniz siz de birşeyler yazın.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

ben 60 dan aldiydim, acil masraf cikinca refund ettim gecen ay ve simdi bi baktim 98 lol

tesekkurler aral <3

g2playden aldim mis gibi 62tl ye geldi heh, bu devirde hala global serbest piyasa ile mucadele edebiliceklerini saniyorlar

refund edince steam wallete geciyor para :)

ne isine yaradi ki..
Sosyal ağlarda paylaş

ya mesela mystic archer olcaksan ilk on lvl strider sonra 10 lvl sorcerer, sonra mystic archer gibi... ama o min max için kafanıza göre takılın diyorlar. çok ilerde fighter dan sorc a dönersen sorun olur da karıştırıp bu neymiş filan dersen çok sorun olmaz gibi.

bi de skillere göre de fark ediyor. mystic knght ın cannon spell kullandığı için sorc ağırlıklı olsun, abyssal anguish kullancaksanız wearrior ağırlıklı olsun filan diyorlar. ama bu muhabbetler hep karakter lvl ı fulleyen min maxcıların. ilk oynarken baka baka gitmek en iyisi gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Diğer vocationların augmentlerine bak en ihtiyaç duyabileceklerini seç o vocationlara rank atlat kullan onları başka bir şeye gerek yok.Misal Assassin için saf assassin biraz sıkıntı olabiliyor level 100 olmadan önce bi 10 level fighter yada warriorla oynayın onlardan gelen fiziksel defanstan yararlanın yoksa glass cannon olursunuz diyorlar misal ama ben takmıyorum. 2 tane tank pawn alıyorum yanıma işimi görüyor onlar.
Sosyal ağlarda paylaş

AmoRPHouS said:

Ben de iyiki 60 dan almışım zamanında. İndirim zamanını bekleyen veya daha sonra alirim diyen arkadaşlar varsa onları etkiliyecek bu durum. Oyunun steam sayfasında konu açtım belki en azından cevap verdiririz.

http://steamcommunity.com/app/367500/discussions/0/405690850607042351/

Destek olmak isterseniz siz de birşeyler yazın.

60 yapmışlar gene
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...