Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Stitches Rework çok güzel olmuş.
Çok iyi bir sylvanas oyuncusu değilim -zaten sevmiyorum da- ama iyi ellerde güzel iş yapabilecek E si sayesinde yeterli mobility ye sahip Ortalamanın bi tık üstü hasar yapabilen bir asassin olmuş.
XP değişiklikleri de oyunu bambaşka boyuta taşımış durumda. Late game e kadar ne rakibi ne kadar ezersen ez yine de XP farkı açılmıyor çok. lvl farkı olsa bile Talent Farkı görmek pek kolay olmayacak gibi. Bu da tabii bütün oyun ezilen takımın bir kere TF kazanıp oyunu kazanmasını sağlayabilecek bir şey. Minnion XP si çok önemli hale geldiği için rotasyon yapmak, rotasyon kesmek falan da baya önemli noktalara çıkacak.
Daha HGC başlangıç zamanını duyurmadılar allahtan. Bu değişikliklere takımların alışması çok kolay olmayacak.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada bazı heroların radius düşürülmüş listeye şurdan bakabilirsiniz, patch notlarda ne kadar düşürüldüğü yazmıyor.

https://www.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/a2th6c/because_the_patch_notes_were_super_vague_heres/

bu da xp değişikliğini gösteren bir clip
https://clips.twitch.tv/PerfectEagerLeopardMau5
Sosyal ağlarda paylaş

assassin görevi verdi. girdim quickmatch e seçtim assassini ready dedim abartısız 5 dakikadan fazla bekledim. sonra oyun buldu uther gösterdi benimle beraber bekledi başka kimseyi göstermedi, dedi millet çıkmış bile. tekrar sıraya bastım yine 3-5 dakika beklersin dedi. toplamda 10 dakikaya yakını oyun aramakla geçtiç. bayıp çıktım. adı quickmatch, yersen.

niyet güzel ama şu haliyle patates olmuş iki el atayım çıkayım demek için. biz ilk olarak bu oyunun hızlı, pratik kısa sürmesi gibi şeylerine tav olmuştuk halbuse.
Sosyal ağlarda paylaş

Quick Match'e hidden role check getirdiler, her takımda bir tank olcak falan diye.

Team League için level şartını kaldırdılar, free weekdeki 0 level heroyou TLde oynayabiliyorsunuz.

Üstüne TLye %50 bonus XP dayamışlar.

Bunlardan dolayı sanırım QM öldü herkes TL-UD oynuyor artık.

Meanwhile in Korea:

https://twitter.com/RichHots/status/1065258149165199365
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

tl/hl'de bonus çok eskiden beri vardı ekstra bi %50 mi geldi?

ben party sizea göre bonus xp vardı sadece diye hatırlıyorum

bir de yalnız girersen bonus yoktu, ki zaten yalnız giremiyordun tlye, şimdi yalnız girince de TL otomatik %50 xp bonus

birkaç sezon hiç oynamadım gerçi tam bilmiyorum nasıldı
Sosyal ağlarda paylaş

mephistoyu niye kimse oynamıyor hlde lan

hani ben grandmaster falan değilim de ulan sustained slow var, %life aoe var, teleport var

üstüne cooldown reset var ve hayvani heroic var

sanki bütün casterları birleştirmişler gibi

bütün skillshotları kaçırıyorum sonra bir tane combo oturtunca BEST MEPHISTO EU diyorlar vote manyağı yapıyorlar

tam benlik karaktermiş hata aralığı yok anasını satıyım tek dikkat ediceğin nüans gölgeyi line of sight dışında bırakmak

haftaya bu minion xp değişiklikleriyle geberir ama, waveclear mercler hak getire
Sosyal ağlarda paylaş

-Deno- said:

Ya biz bunu release döneminde baya her gün oynuyorduk, sonra saldım ben epey. 84 tane hero olmuş lan.

Bi dönesim geldi ama aktif oynayan var mı pati'de? Bir de çok zaman alır mı bu yeni hero'ları falan açmak, hatırlamıyorum ne kadar sürüyordu unlocklar.

Boş bi zamanında bi StimPack ile beraber biraz fazla oyun atarsan iyi para gelir heroları toplarsın. Tabi genelde sende olmayan Herolar 10K dan satılıyordur onun için biraz zaman alabilir. Bütün herolarında olmasına gerek yok oynamak için. Metada toplasan 20-30 Hero anca var onunda en az yarısı sende vardır zaten.

Oyun iyiye gitmiyor, gitmeye de çalışmıyor gibi. Bakalım sonu nereye gidecek.
Yayıncılık kariyerime LoL ile devam edecem herhalde :D :D :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...