Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

sanssizsansli said:

valla eskiden tryhard denediğim zamanlarım da oldu ama bi işe yaramıyo.

üstün oyuncu olmadıkça taşıyamıosun işte. hani herkesin şikayeti my team sucks demeyi geçiyorum uğraştığına değmiyo.
o yüzden goygoyuna girmek ftw

OW da aynı durumda sanki :D
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:
Overwatcha dizayn olarak f2p boktan oyun terk bir karakter eklemisler, ne tasarimi guzel ne gameplayi

buna katılamayacağım. OW'da ihtiyacını duyduğumuz bir karakter olmuş.

karşıda azıcık iyi oynayan bir pharah+mercy olduğunda tüm takım Wreckingball + Winston + Soldier + Mcree + ana + moria seçip pharah'a odaklanmak zorunda kalıyor, bu sefer de diğer karakterleri counterlayamadığımız için yine kuşbaşı pide oluyoruz.

boktan gameplay dediğin karakter shotgunjump ile pharah avlamak için baya avantaj getiriyor, bir yandan takım oyununa katkı sağlayabilecek özelliklere de sahip.

karakter overwatch için nimet olacak. ama hots'a taşınacak kadar değerli bir karakter mi, hayır elbette.
Sosyal ağlarda paylaş

ya millet alışana kadar her hero op gibi olıyor başlarda.
ben dün 2-3 maç attım karşı takımda hep vardı bundan, meh.
S-H said:

ben oynayamadım henüz ama izlediğim kadarıyla o kadar da op bir karakter değil, ptr işe yaramış orada çok güçlü gözüküyordu. oynaması da o kadar basit değil gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

ya millet alışana kadar her hero op gibi olıyor başlarda.
ben dün 2-3 maç attım karşı takımda hep vardı bundan, meh.
S-H said:

ben oynayamadım henüz ama izlediğim kadarıyla o kadar da op bir karakter değil, ptr işe yaramış orada çok güçlü gözüküyordu. oynaması da o kadar basit değil gibi.

benim oyunlarda hep banlandı, ne kendi takımımda ne karşıda göremedim henüz. streamlerden izlediğim kadarıyla yorum yapıyorum ancak.
Sosyal ağlarda paylaş

ben lili banlıyorum ake 3. banım hiç değişmiyor

1, lili spambot olduğu için, senin support zorla heallayan bir sığır olunca 50kya 150k healing çıkıyor direk, alexi anayı manayı bilerek oynamayanın karşısında haksız rekabet

2, yetolar blindın ve movement speedin farkına varmıyorlar, karşıda lili olunca o illidanın butcherın hedenin maçın içine etme ihtimali iki misline çıkıyor

3, ileri geri fıkırdayıp duran delinin serpentle doğru düzgün trade yapabilmesini sağlıyor, overextent yapınca basıyor heroici falan bir nevi takımındaki denyoyu nötrleyebiliyor

azmodanla malganisi herkes banlıyor da ben sylvanas veya witch doctor banlıyorum, gargantuan kulenin aggrosunu alıyor, güle oynaya kule altına daldırıyorlar adamlarını sonrası snowball
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...