Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

hepsini anlarim sonucta dehaka bir yandan anub bir yandan flankliyor. li-ming'in kacma sansi yok. genji'yi ancak divine shield kurtarir. zeratul'un gelisini gorememek de insanlik hali.

ama akabininde warriorlarin risk almalari hakikaten amatorce. zorladiklari zaman kazanmanin degecegi bir senaryo yok. kampi vermeyelim diye dusunduler desen o da degil yaptiklari. lvl 16 tyraelsin...

atalarimiz ne demis remind yourself overconfidence is a slow and insidious killer :P

bu arada tekrar izleyince ne kadar saglam CC rotation oldugunu goruyorsun. makine gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bu draft psikolojisi çok acayip lan

adam son pick ve tekli seçim, ilk picklerde millet mis gibi malthael almış lunara almış immortalı nukelemek için, takımda support yok, tövbe değiştirmiyor seçtiğini, 60 saniye bekletiyor sonra yine gidiyor medivh dayıyor

ben son pickim, başta kelthuzad göstermişim sonra 5dk bana gelene kadar alttabdayım mesela, bana gelene kadar support da tank da alınmış anayı stunlayın falan diyorlar

sağlıklı bir draft ilkokul bebesi gibi ilk ben kaptım kafasından geçiyor lel

bir de kelthuzad q buildi çok zevkli, mosh pit açmış etc+ hevesle dalan illidanı 2 saniyede eritmek, anlayamazsınız :(
Sosyal ağlarda paylaş

gold biriktirip alamıyorum ki, yıllardır oynuyorum oyunu, görevleri sektirmeden yapıyorum hala bi sürü hero eksik, yeni çıkanları anca çıktıktan 1 ay sonra falan alabiliyorum onu da hepsini zaten alamıyorum anca çok beğendiğim olursa que'ye koyduğum listenin başına alıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sanssizsansli said:

evet placementlarım reset yemiş :(
tekrar 10 oyun atcam ühü

niye uzuluyorsun anlamadim 9 win 1 loss ile 1 division atlaman gerekirken 2 division dusmussun. ne guzel iste tespit edip resetlemisler.

bu performans puanlari gotunde patlicak blizz'in. hakiki iyilerin hicbiri mutlu degil.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bi anlık üzüldüm haliyle ya hani dedim yüzde 90 winrate ile bari diamod verseydi falan. yeni sistemin detaylarını da tam çözemedim yani.

neyse şu an placementları dinlene dinlene yapıyorum yine.
totalde 17-1. yeni placementlarda hiç yenilmedim zaten.

en son oyunda GM#8 vardı geçen sezondan fncbedbenny mi ne.
maçlarım full maste 2k gidiyor. büyük ihtimal master başlarım artık. seems fine.
16-1miş pardon
Sosyal ağlarda paylaş

oh neyse yeni placementlarda sorunsuz geçti.

Turnuvalardaki ve geçen sezonun ilk 10 küsürdeki GM'leri geldi sürekli FNCBedbenny, wollywonka, Digbakery vs vs... baya keyifli geçti oyunlar. özellikle bi maçta karşıya JayPL geldi Genji olarak, bizim draft bok gibiydi süper değerlendirdi. adam içimizden geçti alkışladım LUL.

iyi oldu ama totalde 17w-3L bitirdim.
ilk başta baya tereddütlerim vardı yeni sistemden ama anladım ki bana baya faydası oldu.
bir süre yatışa geçerim artık tryhard yordu sdfdklh
Jainayla iyi yüzde yakaladım %90.9 gibi bi rakam total 11 oyunda.

https://i.hizliresim.com/o6115R.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

düzeltememişler ranked olayını, tekrar sıfırlanma ihtimali olabilir konuşuluyor. sanırım bu performance PBMM olayı blizz'in elinde patlayacak gibi işin kötü yanı böyle büyük, köklü değişiklikleri yılbaşına getirmeleri. insanlar tatile gidiyor, sorunların çözülmesi uzun sürecek görünüşe göre de epey oyuncu kaybedecek gibi inanılmaz komik placementlar olmuş. hala kore'de gm#8 bitirmiş adamları plat, goldları master falan atıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.reddit.com/r/heroesofthestorm/comments/7jyzw8/performance_adjustement_punishes_you_for_playing/

A "competitive" playstyle, where he tries to scout the map a lot, avoid taking unecessary free damage, save his stun for when it matters etc...

https://clips.twitch.tv/SpookyRamshackleDuckWholeWheat

A "stat farming" playstyle, where he carelessly uses stun on cooldown, take as much free damage as possible, and is allways visible on the map.

https://clips.twitch.tv/RenownedMoldyAnacondaFloof
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...