Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes of the Storm [/join paticik]

DoruK

Öne çıkan mesajlar

Flameoffear said:

Dumanın içinde görmek çok zor da oraya kadar takip etmişlerse bulmuş olabilirler, ya da peşin peşin burda biri saklanıyordur diye patlatmışlardır skilli sdf

gank girecektik adamlara, lane değiştirdim, dumanın içinde beklemeye başladım, hani girerken görmedi adam, dumanın içerisine 1-2 kere kafa sokup çıkarttı sonra bam diye skill i vurdu, dumanın içerisine girdiğinde gördü yani.
Sosyal ağlarda paylaş

valla o kadar hatırlamıyorum ya. olabilir ama 2-3 karelik alan zaten.

bu arada dün abathur aldım, gold ile de falstad aldım. abathur eğer iyi illidan varsa akıyor, saçmalıyor. leo ile de çok iyiler. ama mesela 3 ranged 1 diablo olan maç geldi, orada baya kötüydü. takıma çok bağlı ya ama oynaması takım iyiyse keyifliymiş. arada creep kesiyorum bitchslap yaparak sadasdasd.

falstad çok saçma ya dps olarak. illidan'dan da fazla olabilir sustained dps'i. marksman'e gittim ilk oyunda, 20 küsür stack olmuştu. hammer fırlattığında crit + stun a gittim. kael, jainayı 1 hammerda full candan yediğim oldu. baya keyifli bir hero.
Sosyal ağlarda paylaş

eger GP nerflenmeseydi falstad metadaydi su an zaten imposing presence nerf sonrasi, guzel falstad seviyorum ben ama firsat olmadi daha oynamaya dogru durust

abathur icin illa illidan gerekmiyor ya, build cesitliligi cok. johanna ilede sahane oluyor sybiote buildu ki tek basina dps sorunu olan johannayi canavar yapiyor abby. locust build de iyi baya ki winrate i symbiote dan daha iyi diyorlardi en son, bi azmo ile locust abathur gelmisti QM de karsi takima, butun mac pve modnda oynamak zorunda kaldim ole sacma sapan lane pressure var su ikisi bir araya gelirse
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...