Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir loading... %53

Flam

Öne çıkan mesajlar

Llama said:

olum sen gel lan valla bak
yazın sana çiçekli böcekli gömlek aldı mı çeşmede ne hatun kaldırırız

Bu dalbaşak arkadaşlara hiç yüz vermiyorum

Ama yaparız Serkanım ya, çiçekli gömlek + şapkayla dolaşırım şerefsizim.

İşte iş ilanı yok gibi bir şey izmirde, olanlar da merdiven altı sayılabilecek işletmeler fln...Leş gibi...
Sosyal ağlarda paylaş

sorry :/

izmir'e geldiğim zamanlardan birinde böyle forumdan "gidelim içelim" tadında birşey olursa bi bira ısmarlasam barışır mıyız? pazarlık payı en fazla bir dürüm.

@ramses, belediyeler, milli eğitim falan bu ara mühendis vs almaya başladılar, takip ediyor musun?
Sosyal ağlarda paylaş

Flam said:

sorry :/

izmir'e geldiğim zamanlardan birinde böyle forumdan "gidelim içelim" tadında birşey olursa bi bira ısmarlasam barışır mıyız? pazarlık payı en fazla bir dürüm.

@ramses, belediyeler, milli eğitim falan bu ara mühendis vs almaya başladılar, takip ediyor musun?

Kardeş özel mesajla iletsene bana gözüne çarpan şeyleri ya da adresleri söyle başvuralım.

Barışırız ya ama grolsch değil Varuna Gezginde bavyera içerim :D
Sosyal ağlarda paylaş

@ramses, varuna yazıp yazıp sildim ulan şimdi gereksiz şekil yapmıyım diye. meğersem insanlar biliyormuş. tamam pm atayım. izmir'e geçince daha tatlı bi yerde olucam orada daha çok duyarım hem.

gezgin'e gidemedik melih senle bir türlü. çoğ gral place. görmedin orayı. mecbur boktirikten yerlerde içtik 80'ler 90'lar filan gibi abzürt yerlerde. benim de suçum oldu o gün epey geç geldim. foça-karşıyaka arası 2 saat... arabayı alınca böyle sorunlar kalmıcak ama :D

ayrıca grolsch'ın halen güzel bira olduğunu düşünüyorum. casual beer işte bi tuborg kırmızı değil sonuçta.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...