Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İzmir loading... %53

Flam

Öne çıkan mesajlar

Flam said:

@Rıdvan: Gidiyorum istanbula yarın, kurban bayramında nişan var. o ara belki gelip hatunu alıp memlekete götürürüm, belki bayramdan sonra gelirim. şimdilik personel genel müdürlüğünün insafına kaldık. gelecek hafta gelirsem ama buradan yazarım (var öyle bi ihtimal)

Haber et bana, elim bos gelmeyim ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

cumartesi günü didim dönüşünde şirinceye uğrayıp öğlen o ege üniversitesi midir nedir orda bi durup yemek yiyelim dedik yahu o ne trafik o ne sıcak o ne lanet bi yer park yeri bulana kadar çatladım zaten dominosun oralarda, burası mı cennet bırağh argadaş ya
Sosyal ağlarda paylaş

Liebe said:

cumartesi günü didim dönüşünde şirinceye uğrayıp öğlen o ege üniversitesi midir nedir orda bi durup yemek yiyelim dedik yahu o ne trafik o ne sıcak o ne lanet bi yer park yeri bulana kadar çatladım zaten dominosun oralarda, burası mı cennet bırağh argadaş ya

gelip beni aramadigin icin tanrilar sana bela verdi iste. dominosun orasi da manisa kavsagi lan, en islek yer sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

Theridone said:

Liebe said:

gelip beni aramadigin icin tanrilar sana bela verdi iste. dominosun orasi da manisa kavsagi lan, en islek yer sdfs

abi valla aklıma geldiniz de bi yemek için durduk ya inşallah başka zaman da geniş geniş izmiri gezmeye gelince fistanın mekanı trolleriz

Llama said:

adam gelmiş izmirin en saçma giriş kısmında durmuş izmire laf atıyor

tabelada izmir yazıyodu beni bağlamaz, çiğdeminiz batsın

şaka maka hanımla izmir planlarımız var, hugo bossla da çalışıyor onların firması belki yılbaşından sonra bir araştırır ederiz imkanları
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

yok len ilk bir ayı güzel garson vardı
sonra bulmuşlar küçük popolu küçük memeli kızları

şimdi yine ortalama yükselmiş (duyduğuma göre) de 2 3 aydır gitmiyorum en son o klima çarptığından beri kaldırsınlar gitmeye başlarım

ilk ay gelenler garson degildir belki de, ajanstan manken tutmuş olabilirler :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...