Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hearthstone Deck Paylaşım Topici

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

yav said:

Yogg'n load yapcam galba ama 2400 dust harcamam lazim golden kartlari/dandik 1-2 leg. Falan kirip. Deger mi yav acaba. Yogg hype'ine prim vermemistim henuz. Golden hunter portresi icin 80 kusur win kaldi simdi. Eglenerek oynamak istiyorum baydi gene fena oyun

Aa yanlis konuya yazmisim
Neyse bahaneyle deck de istiyim bari. Kimisi malygos da eklemis. En etkin liste hangisi var mi yoggload kastiran hic?

ben de eksik kartlar olduğu için deneyemiyorum ama bu deck iyi diye biliyorum:

http://www.hearthstonetopdecks.com/decks/bigtallguys-yogg-n-load-hunter-deck-list-guide-june-2016-season-27/

ladderda da pek denk gelmiyor açıkçası.
Sosyal ağlarda paylaş

ahah, rank 17'de, maly-yogg druid vs summoning stone druid kapıştık
3 turn fatigue'e gitti, 1 health ile kazandım falan. uzun zamandır böyle zevkli bi oyun denk gelmiyodu. 22dk sürmüş lul

kullandığım maly-yogg şu bu arada: http://www.hearthpwn.com/decks/571549-amaz-s-yogg-maly-druid
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
neviilz dün rank 1 oldu o deckle, bi anda artmış ladder'da onu kullananlar :D

baya iyi deck. ama ben 4 maç yaptım 3'ünde yenildim. zoo'ya karşı wild pyro gelmeyince auto-loss alıyorsun mesela, onu tecrübe ettim. Diğer 2 yenilgimde de Worgen ve Charge son kartlarımdı... Sonra moralim bozuldu oynamadım :D
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

neviilz dün rank 1 oldu o deckle, bi anda artmış ladder'da onu kullananlar :D

baya iyi deck. ama ben 4 maç yaptım 3'ünde yenildim. zoo'ya karşı wild pyro gelmeyince auto-loss alıyorsun mesela, onu tecrübe ettim. Diğer 2 yenilgimde de Worgen ve Charge son kartlarımdı... Sonra moralim bozuldu oynamadım :D

Oynaması zor ya ben o kdr kafa yoramam , combo kartlarını bulman ve bir arada elinde tutman lazım , emperor u combo kartları varken inmen lazım eğer karşında cw felan varsa.
Dediğin gibi aggro decklere karşı pyroları inmen lazım vs vs
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

ahah, rank 17'de, maly-yogg druid vs summoning stone druid kapıştık
3 turn fatigue'e gitti, 1 health ile kazandım falan. uzun zamandır böyle zevkli bi oyun denk gelmiyodu. 22dk sürmüş lul

kullandığım maly-yogg şu bu arada: http://www.hearthpwn.com/decks/571549-amaz-s-yogg-maly-druid

sizi control wsarrior vs. nzoth paladine alalım dun en son paladinle -9 yedim sanırsam
tamamen warriorun ikinci brawlını ne zaman atacagı ile alakalı oyun
ama bazen eeeeeaaah diyip kapatasım geliyor oynu
Sosyal ağlarda paylaş

Napiim, tokatlamaya devam.

Epeydir oynamiyorum gerci paladin, meta'da yeri kalmadi. Anca her yer cw olcak ki kullanilsin iste.

Millet priest'e agliyor fakat paladin de yalan oldu wotog sonrasi tipki priest gibi. Ancak onceki donemdeki secret sacmaligindan dolayi kimse ozlemiyor paladin, dolayisiyla sikayet eden yok bu durumdan.
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

Aluriel said:

Doomcaller + bran ile 2 cthun geri alinca napiyorsun peki justicarli paladinle

Pyro+Equality
bide adamın brannını neden yerde bırakıyorum gerizekalı mıyım ben ?

hiç oynadın mı cthun cw warriora karşı bilmiyorum ama pyro + equality napacak abi 18-20+ vuracak 2 tane extra cthuna.

emperor ile ya doomcalleri yada branin costunu düşürmesi yetiyor bu arada aynı turn kullanabilmek için.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 ay sonra ...
sabonis said:

classic ve old gods açmak en mantıklısı. grand tournament açma boşuna. çok az kartı kullanılıyor.

bir de ciddi oynamayı düşünüyorsan oyunu para kıyıp androidden girerek 40'ar liraya falan BRM ve özellikle de LoE adventurelarını alabilirsin.

Seneler sonra tekrar canim hearthstone cekti. Ilk ciktiginda birkac ay oynamistim. Gördügüm kadariyla baya degisiklikler var. Adventure mode'lar single player para tuzagi gibi geldi. Klasik ve old gods destelerinden hangisine yönelmek lazim? Önceki sayfalardan biri secimini bastan yapip ona yönel demis. Aradaki fark nedir?

Ufaktan bilgilendirebilecek biri varsa cok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Elinde ne var ne yok, ne oynamak istiyosun falan bilemiyoruz o yuzden direkt formul vermek zor.

Meta ile ilgili sitelere gir bak (vicioussyndicate/tempostorm)
Ordan oynamaktan zevk alabilecegin ve de kart craftlamak adina maliyeti minimum duzeyde tutacak 1-2 deck secip, o deckin istedigi kartlarin bulundugu adventurelari al (dicem fakat d uzin vadeli dusunursen, 4-5 aya kadar brm ve loe cikiyor standarttan, geriye karazhan kalacak; dolayisiyla sadece karazhandan kart kullanan guncel bi deste yapmayi tercih etmen mantikli olabilir)

Bir de classic ve wotog uzun zaman kullanilacagindan, paket satin alacaksan bunlardan almalisin.

Uzun zamandan sonra geriyr donunce hangi desteyi kullanmak ucuz ve efektif olur ondan cok emin degilim (shaman,zoo ve hunter olabilir ama)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...