Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Laptop yattara, hadi yeni bulalım

SeaGle

Öne çıkan mesajlar

he o zaman kesin onu al aynı fiyata neden 850 alıcaksın.

kasasını araştırdın mı abi, en takıntılı oldugum şey o benim, asus genel olarak çok iyi olsa da bazı modelleri tırt oluyor.

asus k53sv var bende 3 sene once aldım, gt540m ekran kartını en iyi sogutan laptop ödülü almıştı.sfsdfsdf

3 sene sonra bile internet kullanımında fan hiç çalışmıyor şu an. oyunlar da çalışıyor arada o da çok sessiz.

laptop dediğin böyle olucak yoksa içinde gtx950m olsa neye yarar cayır cayır yandıktan sonra.

btw asus fanboyum.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen ben de tam bir asus fanboyum sdgsgd. Benim eski pc de senede 1 kez kompresorle sadece kanatciklari temizliyordum isinma derdi olmadi hic. O kadar yuklendigim zamanlar oldu sicak havalarda dahi, kirliyken bile hic kapanmadi. Gecen elime bi toshiba geldi havalandirma mazgallari toz tutmus komple kapanmis hava almiyor, pc resliyordu kendini. Havalandirma dizayni da cok onemli o yuzden.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.bimeks.com.tr/urun/144658/acer-aspire-v3-772g-5421121tmakk-nx-mmcey-003-.aspx#specs

panpa ben lnktekini 1 sene önce aldım. 2100 civarı ama benimki ekran kartı 4 gb bu 2gb, fakat bunda gtx950 mi ne var benim ki 750M

17'' çizim için falan iyi olur mu bilmem.

ben 1 senedir kullanıyorum. performans çok iyi gerçekten oyun vs. için

ısınma makul, pil ömrü oldukça iyi tek sıkıntısı tasarım bok gibi. öyle ki caps açık olduğunda ışık dahi yanmıyor ve bunun gibi küçük ayrıntılar.

tekrar edeyim performans açısından çok memnunum. tavsiye ederim
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Adaptor girisinde temassizlik vardi, baktim catlamis bi baglanti. Kopru attim kabloyla toplarken lcd panelin soketlerine zarar verdim herhalde, ekran falan gelmiyor. Zaten 6 yillik falan, vakti geldi.

Soyle 1500 tl ust limitle, fsx, csgo tf2 tarzi oyun oynatacak max, solidworks autocad fln kullanilacak, abidik gubidik problemlerle ugrastirmicak bisey ariyorum.

Asus tercihimdir. Telefondan laptopa hicbir urununde sikinti yasamadim. Ama illa baska bisey onerilirse boynumuz kildan ince. Casperla falan gelmeyin ama sdf.

Var mi oneriniz?

ya sequo şimdi gelir, "1500 TL nedir lan, fakir misin, bende 12.000 TL lik olanı var?" diye.
B)-

SAMSUNG var bu dediğin fiyatta sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

kzpmaza said:

SeaGle said:

Simdi bunlar freedos geliyo. Benfe orjinal win7 den upgrade win8 var dvd ye yazili. Ama ben onu eski makinede win10 a update etmistim. Win10 da hardware e gore kayit oluyo bildigim kadariyla.

Simdi ben o win8 i bu makineye kursam orjinal diil hatasi verir mi acaba. Ya da kurup ustune win10 upgrade alabilir miyim sfscsd

pcdepo.com

şu nasıl?

ksaları aynı mı ikisinin de?

Aldım bunu. Kötü çıkarsa bittin olm sen.
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Simdi bunlar freedos geliyo. Benfe orjinal win7 den upgrade win8 var dvd ye yazili. Ama ben onu eski makinede win10 a update etmistim. Win10 da hardware e gore kayit oluyo bildigim kadariyla.

Simdi ben o win8 i bu makineye kursam orjinal diil hatasi verir mi acaba. Ya da kurup ustune win10 upgrade alabilir miyim sfscsd

ben yeni aldığım laptopa kurmuştum aynı şekilde aldığım win8'i.laptopta sorun çıktı, yenisini yolladılar.windows kurarken keyi kabul etmedi baika pc'de kullanılıyor diye.microsoft telefon numarası var, orayı arayıp telefonda yapmıştım lisansı.

eski laptop'da da win7 duruyordu, win8'i kurmamıştım ona.win7'den win10'a geçirdim şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

SeaGle said:

ben yeni aldığım laptopa kurmuştum aynı şekilde aldığım win8'i.laptopta sorun çıktı, yenisini yolladılar.windows kurarken keyi kabul etmedi baika pc'de kullanılıyor diye.microsoft telefon numarası var, orayı arayıp telefonda yapmıştım lisansı.

eski laptop'da da win7 duruyordu, win8'i kurmamıştım ona.win7'den win10'a geçirdim şimdi.

Neyse ararim olmazsa microsoftu ya da rawendordan alirim bi key
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...