Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ban

dune4343

Öne çıkan mesajlar

Adam hesap açmış, 2 yıllık üyelik eklemiş. Sonra sana vermiş sen karakterlerini transfer et diye.

Sonuçta CCP gözünde account açan kişinin, karakterlerin kimin oldugu onları ilgilendirmez. Adam accauntum çalındı geri istiyorum demiştir. Sende accaountun senin olduguna dair bir ispat olmadıgı içinde CCP adamın tarafını tutmuş doğal olarak.

Geçmiş olsun ne diyeyim.

Edit: Olayı açıklayıp düşük bi ihtimal karakterini geri alabilirsin ama bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
megetege said:

Adam hesap açmış, 2 yıllık üyelik eklemiş. Sonra sana vermiş sen karakterlerini transfer et diye.

Sonuçta CCP gözünde account açan kişinin, karakterlerin kimin oldugu onları ilgilendirmez. Adam accauntum çalındı geri istiyorum demiştir. Sende accaountun senin olduguna dair bir ispat olmadıgı içinde CCP adamın tarafını tutmuş doğal olarak.

Geçmiş olsun ne diyeyim.

Edit: Olayı açıklayıp düşük bi ihtimal karakterini geri alabilirsin ama bilmiyorum.

öteki acc u veren herifin açıklamasıyla anca düzelir o da dediğin gibi belki.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
PI yapıyorum. 500 er k heavy, noble, base metals falan alıp gezegenleri dolaşıp bırakıyorum. Ama bugün nedense iteronumdaki metaller , gittiğim gezegenlere bıraktığım halde duruyor ! Ne iş anlamadım. Aynı metalleri 4-5 tane gezegene bıraktım..

Bu arada plex 1.2 b :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...