Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Grand Tournament Top Card tahminleri...

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Cıkmasına saatler kaldı,ilk 5 tahminlerini alalım.Bakarız ileride kim ne kadar yanılmıs :)

1-Tuskarr Totemic - Yeni cıkıcak totem golem,mana tide,flametongue fln. dahil summon edebilme sansın var. Bu nasıl common kart diyorum... ayrıca hero ability'den bagımsız oldugu için 2 tane damage veren totem'iniz taunt'unuz olabilir...

2-Varian Wrynn - Fazla söze gerek yok

3-Elemental destruction - 3 manaya 4-5 mass damaj

4-Healing wave - 14 heal 3 mana yav hehe

5-Effigy - tam bir baş belası olucagını düşünüyorum. Öldürdüğün kartın costu kadar başka bir kart summonlanması
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

sloth said:

thunder buff valiant şu anda

strifecro 1 numara olacak dedi buna. helal olsun. adam gerçekten iyi değerlendiriyor ya kartları daha metaya girmeden...

yerde tek totemi varken indi, inspire ve benim tek minionumu aldı.
bi turn sonra ikinciyi de indi ve kontolü kaybettim. dr.boom nerflenmeden hiçbişey nerflenmez ama kıçının 5 olması belli decklere çok sorun çıkarır.
strifecro çok iyi oyuncu ama çok iyi tahmin etmiş gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ya, ilk karşılaşınca maymuna dönüyorsun ama sonrakinde paladinin bütün secretlarını bildiğin için doğru hamleler le bütün secretları eline veriyorsun adamın.

Sonra kullandığı 9-10 secret yüzünden elinde doğru dürüst başka tehlikeli kartlar kalmıyor. Secret sinerjisi baya kart gerektiriyor çünkü. 2 kere falan atlatınca bu secret manyaklığını adam zaten bırakıyor oyunu.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Yok ya, ilk karşılaşınca maymuna dönüyorsun ama sonrakinde paladinin bütün secretlarını bildiğin için doğru hamleler le bütün secretları eline veriyorsun adamın.

Sonra kullandığı 9-10 secret yüzünden elinde doğru dürüst başka tehlikeli kartlar kalmıyor. Secret sinerjisi baya kart gerektiriyor çünkü. 2 kere falan atlatınca bu secret manyaklığını adam zaten bırakıyor oyunu.

şimdi şöyle birşey var her secret'tan 1 tane olması yeterli ama sıkıntı sırf secret'ları çözmek , ona göre nasıl davranmak degil. Deck'inden secretlar temizlendimi geriye taş gibi bir deck kalıyor bu da problem. Çöp kart cekmiyosun daha ve tabiki 5 secret sana avantaj saglıyor. Challanger kötü bir kart'ta degil abi 6 manaya 6/6 taş gibi kart.

2.'si gelsin eline cok buyuk bir sorun degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Wishmaster said:

Yalnız mulgear'ın dediği gibi flare, secret paladin'in antisi baya :) tüm secretları kırıyor dimi?

da onun için de herkes flare hunter mı oynıyıcak

mad scientist zaten gerizekalı bi karttı onun yüzünden 3 mana üstü secret koyamıyo blizzard oyuna bi de üstüne 6 manaya 6-6 kart koyuyo o kart da bütün secretları oyuna koyuyo
gerizekalılık kesinlikle şu an secretların mantıgı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...