Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Superonline AKK'siz gece

stormeagle

Öne çıkan mesajlar

Lopeth said:

ttnete 50mbps 250gb AKK için 129 tl veriyordum, süperonline a geçtim direk

şimdi 25mbps AKK olmayan pakete 95 veriyorum.

Ttnetten süperonline a geçerseniz, ttnetin taahhüt yüzünden keseceği parayı 500TL ye kadar ödüyorlar

geçin çokzel

Geçen sene ttneti iptal edip süperonlineye geçtim. 7 iş günü içerisinde internete kavuşcsksınız ama o kadar bile sürmez dediler. 1 ay geçti bizim internet hala gelmedi. 20den fazla arıza kaydı oluşturuldu, 3 kere modem değiştirildi bu süre içerisinde. Sonra baktık hala yok tekrardan ttnete geri döndük: superonlinea da para ödedik iptal ettirdiğimiz için. Cinnete en yaklaştığım zamanlardı
Sosyal ağlarda paylaş

gençler soru: superonline vs uydunet. hangisi daha iyi

valla uydunet'in 250gb 50mbit tarifesini alıp, 00:00-09:00 gece tarifesine çevirtmek gayet mantıklı gibi duruyor.

gerçi superonline'da 99 tl'ye full sınırsız, sıfır akk'lı paket var, bi yandan da ona mı geçeyim diyorum. 25mbit.

hangisi daha iyi servis veriyor, zırt pırt kesilmiyor, aradığında düzgün yardımcı oluyor, durduk yere internet yavaşlamıyor vs?
Sosyal ağlarda paylaş

SOL 'de Download için ayrı, Upload için ayrı AKK var.

AKK Download + Upload şeklinde sayılmıyor gençler. Karıştırmayın birbirine.

Şöyle bir baktığımızda zaten AKK 'ya takılanlar 95% Download yüzünden takılıyor. Upload yüzünden takılanlar genelde torrent yapıp, Upload 'u kısıtlamayan ve torrent 'i açık unutan kişiler.

Dolayısı ile panik yok.
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

gençler soru: superonline vs uydunet. hangisi daha iyi

valla uydunet'in 250gb 50mbit tarifesini alıp, 00:00-09:00 gece tarifesine çevirtmek gayet mantıklı gibi duruyor.

gerçi superonline'da 99 tl'ye full sınırsız, sıfır akk'lı paket var, bi yandan da ona mı geçeyim diyorum. 25mbit.

hangisi daha iyi servis veriyor, zırt pırt kesilmiyor, aradığında düzgün yardımcı oluyor, durduk yere internet yavaşlamıyor vs?

uydunetin verdiği modemin wirelessı dışında hiçbir sıkıntım yok benim izmirde. ama yerine göre değişiyormuş epey, yerini de bildir bence. ben ilk aldığımda gece zımbırtısı yoktu 25mbitle 250gb'i geçtiğim oldu birkaç ay, sürekli kontrol etmek zorunda kalıyordum geçmesem bile. artık 40-50'de falan kalıyor her ay (zaten akşam ve gece kullanıyorum genelde, gündüz kullanıldığı yok pek). 100'lük pakete falan düşürüp hızı 50ye yükseltmeyi düşünüyorum hatta. 60+gece kuşu=70 veriyorum şu anda ayda televizyon falan da dahil (hatta modem ve teledünya kutusundan da 6 lira geliyor ayda o bitince 64 olacak).
Sosyal ağlarda paylaş

sharky said:

Şöyle bir baktığımızda zaten AKK 'ya takılanlar 95% Download yüzünden takılıyor. Upload yüzünden takılanlar genelde torrent yapıp, Upload 'u kısıtlamayan ve torrent 'i açık unutan kişiler.

Dolayısı ile panik yok.

Her zamanki gibi pati imzaladığı sözleşmeden bi haber olduğu, veya araştırdığı paketin "şartları"nı okumadığı için böyle bilgi kirliliği oluyor işte.

Şimdi bunu okuyup kapatan adam, gidip sağda solda da bu bilgiyi doğrularcasına konuşacak, olan SOL'un reputasyona oluyor lol
Sosyal ağlarda paylaş

Rotweiler said:

sharky said:

Dolayısı ile panik yok.

Her zamanki gibi pati imzaladığı sözleşmeden bi haber olduğu, veya araştırdığı paketin "şartları"nı okumadığı için böyle bilgi kirliliği oluyor işte.

Şimdi bunu okuyup kapatan adam, gidip sağda solda da bu bilgiyi doğrularcasına konuşacak, olan SOL'un reputasyona oluyor lol

Doğru ki adamın dediği
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...