Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
Xenocide said:

Aiko said:

Xenocide said:

abi bu oyunun rank sistemine ne oldu ya? MG Elite'im, önceki gün 2 maç kazanmışım. Sonra dün 3 maç daha attım, ilki galibiyet, ikincisi beraberlik. Rank yükselmedi. 3. maçı 16-14 kaybettim, MG 2'ye düşürdü. Sen hayırdır ya?

seni taşıyan birileri olduysa normaldir.

qardesh, bu bahsettiğim oyunlarda hep ben taşıdım PARDON YANİ.

bi tek kaybettiğimizde 3. mü ne oldum. onda da playerlar arasında çok fark yoktu -.-

Valve MG1-MG2-MGE civarinda rutbe araliklarina tuning yapmistir gene. Genelde o zaman boyle oluyor.

Match making ratingin daha dusuk bir mg grubuna dusmustur. Oyle yaptiklarinda seni direk yeni rankine tasimiyorlar kazandigin macta. Millet kazan kaldirmasin diye. Ardarda kazanmissin, guncelleyememis. Kazandiklarindan topladigin ratingler de dusurdukleri rankten mge ye cikmana yetmemis. [dusme hattina yakin mge iken rating tuninge girdin muhtemelen] ilk yenilgide [hele rakibin mm ratingi sizin takimdan cok daha dusukse] guncellemis.
Sosyal ağlarda paylaş

xantares'in verdiği röportaj ne kadar haklı olduğunu çıkardı. kaldı ki adam gibi oynadıkları majordan sonra özellikle calyx ve paz'in hayvan gibi performansları düşmüştü zate ngin dallamasını saymıyorum bile. xantares varken şu ngin yerine yamı alsalarda bayaa iş yaparlardı şimdi sliph'in dediği gibi dağılırlar. hatta ben avrupada takım bulabilecekleri ihtimalini bile pek vermiyorum bir anca majer oda fransız kökleri olduğu için, tr liginde takılırlar artık.
Sosyal ağlarda paylaş

sleepingdeath said:

xantares'in verdiği röportaj ne kadar haklı olduğunu çıkardı. kaldı ki adam gibi oynadıkları majordan sonra özellikle calyx ve paz'in hayvan gibi performansları düşmüştü zate ngin dallamasını saymıyorum bile. xantares varken şu ngin yerine yamı alsalarda bayaa iş yaparlardı şimdi sliph'in dediği gibi dağılırlar. hatta ben avrupada takım bulabilecekleri ihtimalini bile pek vermiyorum bir anca majer oda fransız kökleri olduğu için, tr liginde takılırlar artık.

röportaj neymiş link var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 5 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • Konu başlığı Silphatos tarafından Counter-Strike: Global Offensive olarak değiştirildi
  • Yeni Oluştur...