Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Counter-Strike: Global Offensive

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

hmm 3kliksphilip yapmış bununla ilgili ufak bi video.
bomba çözen adam 1 kill aldıysa ona veriyor diyor mvp'yi. alamadıysa en çok kill alana veriyormuş.

1 maça bakmış, 30 roundluk.
mvplerin 2/3'ü puan hesabına göre tutmuş. geri kalan 1/3'ü tutmamış.

ayrıca T oynarken, bombanın konumuna göre sen veya öldürdüğün adam 480 unitlik mesafe içindeyse 1 kill 3 puan ediyormuş. bunu da yeni öğrendim bilmiyordum.
https://www.youtube.com/watch?v=Gsyd9gA0_pM
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

abi delirecem. 4 win streakim var. hepsinde birinciyim, en az 4 mvp. yok, vermedi ranki. vermiyor. kezban türk karısı gibi vermiyor anasını satim. ezik gibi kaldım nova 4'te.

700 kere yazdım, hs rate, accuracy,response filan bakıyor oyun diye.

seninle aynı puanı toplayıp 2 maçta keleş 1 e yükselebilirdi mesela herhangi bir global ya da supreme birisi.
Sosyal ağlarda paylaş

k1nJo said:

global elite maçları da dengesiz. prolar da semiprolar da hep global elite. geçen penta menajeri, 1 pro, 1 semipro adam geldi; oldu o zaman iyi günler diyebildik. gerçi menajer tırttı ama olsun. 2 kişi sapık gibi oynadılar. cache'te mainden awp ile rushlar falan. herifler attığını kaçırmadı.

aynı adam yine geldi abv 2 arkadaşıyla. pentanın menajeri (shadjeah) yoktu bu sefer ama zaten önemli olan o değil.

bu arada unutmuşum, awp rush attı falan dediğim herif smn'di lan.
şimdi gelince tekrar anca hatırladım. eski cheater prolardan.
yani o muhtemelen. http://steamcommunity.com/id/espsmn
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

global ranki da bot kaynıyo son 1 aydır. 1 maç kaybettim bu hafta, o maça da slip noobuyla beraber girdik (facepalm)

senin köylü arkadaş pron torrenti sonuna kadar köklemeyip full teleport oynamasa, sonra duran adamı awpyle vuramayıp takımdaki 5. gavuru deli etmeyip rq atmasını sağlamayıp sonrada kendi abandonlamayıp bizi 3v5 bırakmsa belki yenerdik.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

Namessar said:

uzun zamandir oynamiyordum. nova 1 verdi. lol. kim ugrasacak simdi
he oynuyoz biz gel boostlayalım.

boosta gerek olmayacak sanirim da, oynariz zevk icin.

zira 25-2, 36-10 falan gibi K/D ler yapip duruyorum. gariban nova1 ler bos bos bakiyor.

1 yildan uzun sure ara verdigim icin muhtemelen seviyem nova4 civari falandir ama nova1 lere osmanli tokadi gibi oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Şöyle bişey farkettim; competitive match yapan bir arkadasin oyununu izlerken ayni zamanda karşı takimdaki tum oyuncularin lokasyonlarini gorebiliyorsun. Boylece viewer olup, arkadasina telefon, steam, skype dan ulaşıp, info verilebilir, bi nevi legal wallhack oluyor aslinda. Artik oyunda viewer varsa tedirgin oluyorum. Maç başına Para karsiligi viewer lik yapma gibi bisey de cikabilir :))
Sosyal ağlarda paylaş

noddle said:

Şöyle bişey farkettim; competitive match yapan bir arkadasin oyununu izlerken ayni zamanda karşı takimdaki tum oyuncularin lokasyonlarini gorebiliyorsun. Boylece viewer olup, arkadasina telefon, steam, skype dan ulaşıp, info verilebilir, bi nevi legal wallhack oluyor aslinda. Artik oyunda viewer varsa tedirgin oluyorum. Maç başına Para karsiligi viewer lik yapma gibi bisey de cikabilir :))

Yine dünya ustunde ilk defa turk'un aklina gelmis bir sey.. yıllardır baska kimse dusunememisti sdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...