Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fallout 4 #2

Sam

Öne çıkan mesajlar

Daesu said:

trailer cok dandikmiş arada kaynamasın asd

who the fuck thought that was a good idea? Yeah man, I sure want to read abbreviations of shit so I can't even tell what I'm going to say

>Dialogue wheel says "Doubt"
>think my character is going to say something along the lines of "I don't believe you"
>dialogue starts
>"You are full of shit, the truth is you hated that bitch. You followed her and dragged her onto your Brahmin and then took her out to the Vault. She woke up and you smashed her face in with a Power Fist. And then you stomped her. You stomped her because she's a drunken whore and she treated you like shit. You stomped her for all the years you had to take it. You stomped her because you are such a weak fucking sister ad you wanted to erase all memory of it. Go on. Try to deny it"
>guy I'm talking to starts uncontrollably crying
>dialogue wheel gives me 4 new options
>want to console him because I didn't see it coming that my character would flip out like that
>pick [Glass Him] to give him a drink
>character picks up a nuka cola bottle and smashes his face in
>guy drags himself across the ground screaming for help
>chose dialogue option [Help Him]
>my character starts screaming "Oh I'll help you alright." walks up to him and stomps the shit out of his back and breaks his legs with a Super Sledge
>"+10 Renegade" pops up at the top of my screen and my character's face suddenly starts to look like a burn victim that went tanning
>Codsworth hovers over the guy and says some cheesy line along the lines of "Guess this will make BREAKING NEWS when they find his corpse"
>chose dialogue option "Very funny"
>character says "Fuck you"
>suddenly approached by the police as they scream "STOP RIGHT THERE, CRIMINAL SCUM"
>they ask me if I was the one who murdered the man
>dialogue wheel pops up again
>chose the option [Deny]
>"It Ain't Me" starts playing
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

>want to console him because I didn't see it coming that my character would flip out like that
>pick [Glass Him] to give him a drink
>character picks up a nuka cola bottle and smashes his face in
>guy drags himself across the ground screaming for help

he should have seen it comin'..
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

Off trailer rezalet. koca fallout launch trailerının dustuğu hallere bak. mekan gösteren ufak kemera ahreketleri ve onceki videoalrden derleme. NAsı rezillik bu. Marketinge milyonlar harcınan bir oyunun trailerı olmaması nasıl bir beceriksizliktir.

Çünkü geri zekalılar.

Çünkü bir kotick değil

Bkz trailerin teasırı

Trailerin traileri diye diye blizzcona kadar uzattılar legionu da movie yi de.
Sosyal ağlarda paylaş

commercial katkısını bi kenara koyalım abi, oyuncu ıcın kıymetı var trailerın.

immersin sağlıyo gaza geliyosun, heycan yapıyosun. bunlar film trailerı gibi oyunda basına gelecekleri cakıp gecmişler, gopreceğin mekanları onceden gözüne sokmuslar bitmiş.

sunu ızleyınce kimsenin icinde oo wasteland ooo fallout diye bir kıprasma. hiç sanmıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ben öle haycanla beklediğim bir oyunsa zaten özelikle yapılmıs trailer dısında bişi izlemiyorum. SCninkileride izlemiyorum mesela, bitek işte olayı trailer olmak olan bir sey üretilmişse bakıyorum. veya multiplayer spoiler icermeyen gameplaylere.

baya dev bütceli bir AAA oyunun 4 gün sonra cıkıcakken ortaya koyduğu trailer buysa

hani
https://www.youtube.com/watch?v=GE2BkLqMef4

bunda en azından bir voice acting bir twistler bişiler vardı ama oda kötüydü zaten
Sosyal ağlarda paylaş

5-6 kere çevirdim, hype dorukta. oyunun içinden gerçek gameplay ve değişik mekanlar göstermesi cgi tv spot'tan çok daha anlamlı eğer oyunun kendisine ilgi duyuyorsa kişi.

kısa pixar filmi yapıp bunun parasını oyunculardan çıkarmaktansa böylesi daha iyi, oyunu beğenmemeyi kafasına koyan ikna olacak değil onunla zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

valla gameplayını sır gibi gizleyen ben deiğilim fallout'un.
hem onu yap hep dediğimi yap.

Güzel bir ciinematic immersinon baslangıcıdır. immersion deidğin insalara, ypatıkarlıı seyı olduğundan fazl hissetirme mevzusu sonuctaç

Al trailer done right
https://www.youtube.com/watch?v=ZwmDeIJ-LHw

3 adamı turnbased sağa sola kosturuyosun ama oyunu oynarken bu trailer sayesinde sanki mission impossible'ın daha estetik olanın ıcınde gibisin.

Ayrıca dediğim gibi, kötü gameplayimse ama gameplay falan olmıyan insaı icinede cekmeyen duygusuz trailer yaptın diye, hem cinematic yapamazsın hemde gameplay yapamazsın diye bişey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

"bizim vault kapımız" ne yahu, copyright'ını mı aldın lol.

cüce iyi de şu gösterdiğinde izometrikliğin görsel albenisinin azlığını third-person sekanslarla yamalamışlar, burada öyle bir ihtiyaç yok hani. o sinematik kısımlar arada npc'ler konuşurken değişik açıdan kameralarla verilmiş. oyunun kendi sinematik zaten, buna cgi filan eklemeye de gerek yok. hatta bunu karıştırmak gözboyayıcı ama yanıltıcı trailer olmasına neden olabilir ki bu bence olumsuz birşey başlıbaşına zaten. ciddi ciddi "ya oyun böyle değilmiş" diye çıkan insanlar var çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...