Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stellaris

Norak

Öne çıkan mesajlar

Paradox oyunlarındaki amacı genelde kendin koyarsın. Bizans alıp schism i kapatmak da olabilir kucuk bi kontlukla krallıga yukselmekte yada hoi victoria daki gibi ulkesel bazda daha siyasi hedefler.

Blorg

Burda blorg die bi ırk yaratıp kendi tarzlarınca oyunu oynuyorlar.Gördüklerim simdiye kadar hosuma gitti.Bana göre oyun : Master of Orion + europa universalis.

Paradoxun pek yuzustu bıraktıgı görülmemistir dolayısıyla oyundan beklentilerim son derece fazla.
Sosyal ağlarda paylaş

Son iki stream ile birlikte hype yi bayağı bir attım, early game ve keşfetme süreci güzel bu noktada 4x tadında, sınırlar belirmeye başlayınca daha az compleks bir EU serisi haline gelmeye başlıyor.

Oyun çok kompleks değil (paradoxun kare asına göre) bu noktada (bütün mekanikleri gösterdiklerini varsayıyoum) random eventler ile oyuncuyu çeşitli riskler ve seçimler ile karşı karşıya bırakarak oyundaki gerilimi artırabilriler diye düşünüyorum. Konsept uzay oluunca her türlü gariplik ve anomoliye açık oyun burdan yürüyebilriler.

Kesin gelecek DLC lerden biri super weapons olacak bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.youtube.com/watch?v=ITsDYY_pQMc

44. dakkada bayağı büyük filolar ile fallen empire a dalıyorlar adamların makina öldü nerdeyse. Yani çok iyi PC lerden oynadıkları halde durum böyle ise sıkıntı olur. Bu kasışın nedeni ne ? İşlemci mi yetemiyor, ekran kartımı ? Yoksa optimizasyon sorunları mı var ?
Sosyal ağlarda paylaş

Rendering olmasın ? Füzeler ateşlenince başladı lag daha çok. Gerçi pek anlamıyorum.

2280 de adamlar bu haldeler ki bu daha mid game. blorgu oynayan elemanın ship capı 80, dana önceki single blorg gamede bu cap 260 lara gelmişti ve halen late game de değillerdi.

Yani normal bir oyunda çok daha büyük filolara oluşturulabilir. Adamalr dream machinelerde oynuyor bu oyunları birde.

Single gamede daha çok yük binecek işlemciye birde AI yı hesaplayacak vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Komutan said:

İşlemciye bağlıdır ama orada büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Normal oynanışta o kadar büyük sayılarla çarpışma olmaz.

alıp almayacağıma sen yazdıktan sonra karar vereceğim haberin olsun da, buraya bir ilk izlenimleri şeyettirirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Grego said:

Komutan said:

İşlemciye bağlıdır ama orada büyük bir sorun olduğunu düşünmüyorum. Normal oynanışta o kadar büyük sayılarla çarpışma olmaz.

alıp almayacağıma sen yazdıktan sonra karar vereceğim haberin olsun da, buraya bir ilk izlenimleri şeyettirirsin.

Yazarım tabii ama gördiklerime dayanarak oyunu beğenmeme ihtimalimin çok düşük olduğunu söyleyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...