Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Norveç

bliksem

Öne çıkan mesajlar

Merhaba,
Yaklaşık bir aydır Norveç'te yaşıyorum. Çektiğim bazı resimleri paylaşmak istedim.

Drobak

Vigelands Parkı, Oslo

Molde

Trondheim

Narvik çevresi

Ülkenin güneyinden başlayarak batı sahili üzerinden kuzeyine doğru bir rotam vardı, daha sonra doğusu üzerinden güneye geri döndüm. Oldukça uzun bir ülke olduğu için temizinden 2-3 bin km yol yapmışımdır (Kuzeyde Ballangen'den Drobak'taki eve dönmek arabayla 22 saat sürüyor) ama ülkenin tamamı Windows XP duvarkağıdına benziyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi tl;dr sevgilim zaten buralıydı, ben de burada üniversite okumaya geldim. Ailesiyle aram çok iyi, onların teklifiydi aslında zira ben bürokratik işlemlerden hiç anlamıyorum. Legalese konusunda çok yardımcı oldular. Şimdi burada politika okuyacağım, okul bittiğinde de kalıcı oturma izni alırım muhtemelen.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Vay anasini
Bana da ispanyol bi kiz asikti ama kezbandi falan cok sikti fena salladim
Ne guzel denk gelmis.
Allah bi yastikta kocasin

Teşekkür ederim :)

@Silphatos

Gördüğüm kadarıyla çoğu yer o tarife uyuyor. Ülkenin nüfusu 5 milyon zaten, İzmir'den sonra çok acayip geldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde kuzen foto atıyor arada Almanya'dan hep kır, doğa, göl, börtü böcek fotoları. Yurtdışına gidenler neden böyle. Burada kızlarla foto çekileceğiz diye uğraşmalar, en kalabalık yerlerde, en lüks yerlerde foto çekme olayları. Yiyeceklere ufaktan ufaktan şap falanmı atıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...