Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Drizzt'in palaları girdap gibi dönüyordu (Forgotten Realms filmi geliyo)

Aket-Atum

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
Bugun levent metroda exile kitabini taaaa vagonun sonundan farkettim. Adam geldi tam soluma oturdu ben de cama yaslandim iki durak 21. Lost and found bolumunu okudum adamin ustunden sjhdhs. Laf atasim geldi aslinda ama tuttum kendimi. Kitabin kapagini 75 kilometre oteden saniyesinde tanimak paha bicilmez. Ah be lise yillari.

Noldu bu filme geliyodu gelmez oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 yıl sonra ...

Enteresan aslında çok daha az popüler serilerin dizileri, filmleri çıkarken forgotten realms için hala hiçbirşey yapılmamış olması. Lotr’dan sonra fantezi trendi başlar diyordum, onun yerine süperkahraman trendi geldi. Yayıncı şirketlerin vizyonuyla alakalı mesele galiba.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Sam dedi ki:

Enteresan aslında çok daha az popüler serilerin dizileri, filmleri çıkarken forgotten realms için hala hiçbirşey yapılmamış olması. Lotr’dan sonra fantezi trendi başlar diyordum, onun yerine süperkahraman trendi geldi. Yayıncı şirketlerin vizyonuyla alakalı mesele galiba.

Forgatten Realms çorba çünkü. Wizards ve önceside TSR ya birazda bundan olsun biraz ninja olsun biraz samuray olsun diye her bi şeyi koyunca karman corman bişi cıkıyo.

Sosyal ağlarda paylaş

dizinin yaninda birde film olacakmis FR,

"a live action TV show is in development with eOne entertainment and, although not focused on Drizzt, a movie set in the Forgotten Realms starring Chris Pine, Hugh Grant, Rege-Jean Page, Michelle Rodriguez, Sophia Lillis, and Justice Smith is in production."

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...